Scorebord KNSB competitie 2013-2014

Uitslagen KNSB ronde 1 Seizoen 2013-2014

Competitie-mailing KNSB: 1e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Utrecht ESG Dr. Max Euwe
Meesterklasse Accres Apeldoorn BSG
Meesterklasse SO Rotterdam LSG
Meesterklasse Groninger Combinatie En Passant
Meesterklasse HMC Calder Voerendaal
Klasse 1A ESG Dr. Max Euwe 2 Purmerend
Klasse 1A SSC 1922 SOPSWEPS’29 5 5
Klasse 1A Kennemer Combinatie SISSA
Klasse 1A Wageningen VLG Advocaten Philidor 1847
Klasse 1A DSC Delft Zukertort Amstelveen 4 6
Klasse 1B Paul Keres ASV
Klasse 1B Venlo De Stukkenjagers
Klasse 1B Charlois Europoort DD 8 2
Klasse 1B RSR Ivoren Toren HWP Sas van Gent 3 7
Klasse 1B Caissa De Toren Arnhem-VSV 6 4
Klasse 2A Utrecht 2 Emanuel Lasker
Klasse 2A Lonneker Hardenberg
Klasse 2A MSV HWP Haarlem 3 5
Klasse 2A Groninger Combinatie 2 VAS
Klasse 2A Caissa 3 De Waagtoren 4 4
Klasse 2B Laurierboom-Gambiet Caissa-Eenhoorn 4 4
Klasse 2B HSG AAS
Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 De Wijker Toren
Klasse 2B Groninger Combinatie 3 Westlandse Schaakcombinatie 5 3
Klasse 2B Caissa 2 Zukertort Amstelveen 2 5 3
Klasse 2C Spijkenisse ASV 2
Klasse 2C Santpoort De Pion 5 3
Klasse 2C Amersfoort LSG 2
Klasse 2C Oegstgeest ’80 HWP Sas van Gent 2
Klasse 2C HMC Calder 2 Voorschoten
Klasse 2D Paul Keres 2 Eindhoven
Klasse 2D Vianen DVP PION
Klasse 2D Vapro Geleen UVS
Klasse 2D HSC Helmond Veldhoven
Klasse 2D Dordrecht Voerendaal 2 5 3
Klasse 3A Assen ESG Dr. Max Euwe 4
Klasse 3A Oosten-Toren Spassky’s 4 4
Klasse 3A Denk en Zet SISSA 2 3 5
Klasse 3A Groninger Combinatie 4 Philidor 1847 3
Klasse 3A De Twee Kastelen Sneek
Klasse 3B ESG Dr. Max Euwe 3 Almere
Klasse 3B ESG Emmen DSG Pallas 2 6
Klasse 3B Heerenveen Staunton 2 6
Klasse 3B Almelo Philidor 1847 2
Klasse 3B Caissa 5 De Toren Arnhem-VSV 2 5 3
Klasse 3C Fischer Z ASV 3 4 4
Klasse 3C Accres Apeldoorn 3 ZSC-Saende 1
Klasse 3C ASC De Wijker Toren 2 4 4
Klasse 3C Messemaker 1847 VAS 3 8 0
Klasse 3C Caissa 6 Zukertort Amstelveen 3 2 6
Klasse 3D Amsterdam West Caissa-Eenhoorn 2 5 3
Klasse 3D Accres Apeldoorn 2 BSG 2
Klasse 3D Amersfoort 2 Oud Zuylen
Klasse 3D Wageningen 2 VAS 2
Klasse 3D Caissa 4 De Waagtoren 2
Klasse 3E De Giessen en Linge Bergen op Zoom
Klasse 3E Doetinchem ZSC-Saende 2
Klasse 3E Charlois Europoort 3 HWP Haarlem 2 4 4
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 Boven IJ
Klasse 3E DSC Delft 2 Voorschoten 2
Klasse 3F S. Landau Axel Middelburg 6 2
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel De Pion 2 5 3
Klasse 3F D4 LSG 3
Klasse 3F Sliedrecht HWP Sas van Gent 3 2 6
Klasse 3F DSC Delft 4 Rijswijk 4 4
Klasse 3G HMC Calder 3 Overschie 4 4
Klasse 3G Promotie De Stukkenjagers 2 3 5
Klasse 3G Charlois Europoort 2 DD 2 4 4
Klasse 3G Philidor Leiden Rokado 6 2
Klasse 3G DSC Delft 3 Souburg 3 5
Klasse 3H RSC ’t Pionneke Eindhoven 2 4 4
Klasse 3H Venlo 2 De Combinatie
Klasse 3H DJC Stein De Drie Torens
Klasse 3H Dubbelschaak ’97 WLC | 5 3
Klasse 3H Zevenaar Voerendaal 3

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.