Scorebord 2e ronde KNSB competitie 2013-2014

Uitslagen KNSB ronde 2 Seizoen 2013-2014

Competitie-mailing KNSB: 2e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Voerendaal Utrecht 6 4
Meesterklasse En Passant HMC Calder
Meesterklasse LSG Groninger Combinatie 7 3
Meesterklasse BSG SO Rotterdam
Meesterklasse ESG Dr. Max Euwe Accres Apeldoorn 1 9
Klasse 1A Zukertort Amstelveen ESG Dr. Max Euwe 2
Klasse 1A Philidor 1847 DSC Delft 5 5
Klasse 1A SISSA Wageningen VLG Advocaten
Klasse 1A SOPSWEPS’29 Kennemer Combinatie 3 7
Klasse 1A Purmerend SSC 1922
Klasse 1B De Toren Arnhem-VSV Paul Keres 5 5
Klasse 1B HWP Sas van Gent Caissa 7 3
Klasse 1B DD RSR Ivoren Toren 5 5
Klasse 1B De Stukkenjagers Charlois Europoort 2 8
Klasse 1B ASV Venlo 6 4
Klasse 2A De Waagtoren Utrecht 2 4 4
Klasse 2A VAS Caissa 3 3 5
Klasse 2A HWP Haarlem Groninger Combinatie 2 4 4
Klasse 2A Hardenberg MSV 2 6
Klasse 2A Emanuel Lasker Lonneker 4 4
Klasse 2B Zukertort Amstelveen 2 Laurierboom-Gambiet 3 5
Klasse 2B Westlandse Schaakcombinatie Caissa 2 4 4
Klasse 2B De Wijker Toren Groninger Combinatie 3 5 3
Klasse 2B AAS Kennemer Combinatie 2
Klasse 2B Caissa-Eenhoorn HSG 5 3
Klasse 2C Voorschoten Spijkenisse
Klasse 2C HWP Sas van Gent 2 HMC Calder 2
Klasse 2C LSG 2 Oegstgeest ’80
Klasse 2C De Pion Amersfoort
Klasse 2C ASV 2 Santpoort
Klasse 2D Voerendaal 2 Paul Keres 2
Klasse 2D Veldhoven Dordrecht
Klasse 2D UVS HSC Helmond
Klasse 2D PION Vapro Geleen
Klasse 2D Eindhoven Vianen DVP 2 6
Klasse 3A Sneek Assen 2 6
Klasse 3A Philidor 1847 3 De Twee Kastelen 4 4
Klasse 3A SISSA 2 Groninger Combinatie 4 5 3
Klasse 3A Spassky’s Denk en Zet 4 4
Klasse 3A ESG Dr. Max Euwe 4 Oosten-Toren 3 5
Klasse 3B De Toren Arnhem-VSV 2 ESG Dr. Max Euwe 3
Klasse 3B Philidor 1847 2 Caissa 5 5 3
Klasse 3B Staunton Almelo
Klasse 3B DSG Pallas Heerenveen
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 Fischer Z
Klasse 3C VAS 3 Caissa 6 4 4
Klasse 3C De Wijker Toren 2 Messemaker 1847 2 6
Klasse 3C ZSC-Saende 1 ASC 6 2
Klasse 3C ASV 3 Accres Apeldoorn 3 6 2
Klasse 3D De Waagtoren 2 Amsterdam West
Klasse 3D VAS 2 Caissa 4
Klasse 3D Oud Zuylen Wageningen 2 4 4
Klasse 3D BSG 2 Amersfoort 2 ½
Klasse 3D Caissa-Eenhoorn 2 Accres Apeldoorn 2
Klasse 3E Voorschoten 2 De Giessen en Linge 5 3
Klasse 3E Boven IJ DSC Delft 2 4 4
Klasse 3E HWP Haarlem 2 RSR Ivoren Toren 2 5 3
Klasse 3E ZSC-Saende 2 Charlois Europoort 3 4 4
Klasse 3E Bergen op Zoom Doetinchem 6 2
Klasse 3F Rijswijk S. Landau Axel
Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 DSC Delft 4 5 3
Klasse 3F LSG 3 Sliedrecht
Klasse 3F De Pion 2 D4
Klasse 3F Middelburg Krimpen aan den IJssel
Klasse 3G Souburg HMC Calder 3 6 2
Klasse 3G Rokado DSC Delft 3
Klasse 3G DD 2 Philidor Leiden 3 5
Klasse 3G De Stukkenjagers 2 Charlois Europoort 2 3 5
Klasse 3G Overschie Promotie
Klasse 3H Voerendaal 3 RSC ’t Pionneke 3 5
Klasse 3H WLC Zevenaar 6 2
Klasse 3H De Drie Torens Dubbelschaak ’97
Klasse 3H De Combinatie DJC Stein 3 5
Klasse 3H Eindhoven 2 Venlo 2

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.