Scorebord 5e ronde KNSB competitie

Uitslagen KNSB ronde 5 Seizoen 2013-2014

Competitie-mailing KNSB: 5e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Utrecht SO Rotterdam 4 6
Meesterklasse Groninger Combinatie Accres Apeldoorn 7 3
Meesterklasse HMC Calder ESG Dr. Max Euwe 8 2
Meesterklasse Voerendaal BSG
Meesterklasse En Passant LSG 6 4
Klasse 1A ESG Dr. Max Euwe 2 Kennemer Combinatie 3 7
Klasse 1A Wageningen VLG Advocaten SSC 1922
Klasse 1A DSC Delft Purmerend
Klasse 1A Zukertort Amstelveen SOPSWEPS’29
Klasse 1A Philidor 1847 SISSA 2 8
Klasse 1B Paul Keres Charlois Europoort 5 5
Klasse 1B RSR Ivoren Toren Venlo
Klasse 1B Caissa ASV
Klasse 1B De Toren Arnhem-VSV De Stukkenjagers 5 5
Klasse 1B HWP Sas van Gent DD
Klasse 2A Utrecht 2 MSV 3 5
Klasse 2A Groninger Combinatie 2 Lonneker 4 4
Klasse 2A Caissa 3 Emanuel Lasker
Klasse 2A De Waagtoren Hardenberg 4 4
Klasse 2A VAS HWP Haarlem 5 3
Klasse 2B Laurierboom-Gambiet Kennemer Combinatie 2 2 6
Klasse 2B Groninger Combinatie 3 HSG 4 4
Klasse 2B Caissa 2 Caissa-Eenhoorn 4 4
Klasse 2B Zukertort Amstelveen 2 AAS
Klasse 2B Westlandse Schaakcombinatie De Wijker Toren 3 5
Klasse 2C Spijkenisse Amersfoort
Klasse 2C Oegstgeest ’80 Santpoort
Klasse 2C HMC Calder 2 ASV 2
Klasse 2C Voorschoten De Pion
Klasse 2C HWP Sas van Gent 2 LSG 2 6 2
Klasse 2D Paul Keres 2 Vapro Geleen 5 3
Klasse 2D HSC Helmond Vianen DVP
Klasse 2D Dordrecht Eindhoven 5 3
Klasse 2D Voerendaal 2 PION 5 3
Klasse 2D Veldhoven UVS 5 3
Klasse 3A Assen Denk en Zet 6 2
Klasse 3A Groninger Combinatie 4 Oosten-Toren
Klasse 3A De Twee Kastelen ESG Dr. Max Euwe 4 4 4
Klasse 3A Sneek Spassky’s 5 3
Klasse 3A Philidor 1847 3 SISSA 2 3 5
Klasse 3B ESG Dr. Max Euwe 3 Heerenveen ½
Klasse 3B Almelo ESG Emmen
Klasse 3B Caissa 5 Almere
Klasse 3B De Toren Arnhem-VSV 2 DSG Pallas
Klasse 3B Philidor 1847 2 Staunton
Klasse 3C Fischer Z ASC
Klasse 3C Messemaker 1847 Accres Apeldoorn 3
Klasse 3C Caissa 6 ASV 3 3 5
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 ZSC-Saende 1 2 6
Klasse 3C VAS 3 De Wijker Toren 2
Klasse 3D Amsterdam West Amersfoort 2
Klasse 3D Wageningen 2 Accres Apeldoorn 2
Klasse 3D Caissa 4 Caissa-Eenhoorn 2 4 4
Klasse 3D De Waagtoren 2 BSG 2
Klasse 3D VAS 2 Oud Zuylen
Klasse 3E De Giessen en Linge Charlois Europoort 3
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 Doetinchem 5 3
Klasse 3E DSC Delft 2 Bergen op Zoom 5 3
Klasse 3E Voorschoten 2 ZSC-Saende 2 5 3
Klasse 3E Boven IJ HWP Haarlem 2
Klasse 3F S. Landau Axel D4 4 4
Klasse 3F Sliedrecht Krimpen aan den IJssel 5 3
Klasse 3F DSC Delft 4 Middelburg
Klasse 3F Rijswijk De Pion 2 6 2
Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 LSG 3 4 4
Klasse 3G HMC Calder 3 Charlois Europoort 2
Klasse 3G Philidor Leiden Promotie 6 2
Klasse 3G DSC Delft 3 Overschie
Klasse 3G Souburg De Stukkenjagers 2
Klasse 3G Rokado DD 2
Klasse 3H RSC ’t Pionneke DJC Stein
Klasse 3H Dubbelschaak ’97 Venlo 2 6 2
Klasse 3H Zevenaar Eindhoven 2
Klasse 3H Voerendaal 3 De Combinatie
Klasse 3H WLC De Drie Torens

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.