Scorebord 7e ronde KNSB-competitie 2013-2014

Uitslagen KNSB ronde 7 Seizoen 2013-2014

Competitie-mailing KNSB: 7e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Utrecht Groninger Combinatie 6 4
Meesterklasse HMC Calder SO Rotterdam
Meesterklasse Voerendaal Accres Apeldoorn
Meesterklasse En Passant ESG Dr. Max Euwe
Meesterklasse LSG BSG
Meesterklasse ESG Dr. Max Euwe 2 Wageningen VLG Advocaten
Meesterklasse DSC Delft Kennemer Combinatie 4 6
Meesterklasse Zukertort Amstelveen SSC 1922
Meesterklasse Philidor 1847 Purmerend 6 4
Meesterklasse SISSA SOPSWEPS’29
Klasse 1B Paul Keres RSR Ivoren Toren
Klasse 1B Caissa Charlois Europoort
Klasse 1B De Toren Arnhem-VSV Venlo
Klasse 1B HWP Sas van Gent ASV 7 3
Klasse 1B DD De Stukkenjagers 5 5
Klasse 2A Utrecht 2 Groninger Combinatie 2 3 5
Klasse 2A Caissa 3 MSV 4 4
Klasse 2A De Waagtoren Lonneker 4 4
Klasse 2A VAS Emanuel Lasker 5 3
Klasse 2A HWP Haarlem Hardenberg
Klasse 2B Laurierboom-Gambiet Groninger Combinatie 3 ½
Klasse 2B Caissa 2 Kennemer Combinatie 2
Klasse 2B Zukertort Amstelveen 2 HSG 4 4
Klasse 2B Westlandse Schaakcombinatie Caissa-Eenhoorn
Klasse 2B De Wijker Toren AAS
Klasse 2C Spijkenisse Oegstgeest ’80
Klasse 2C HMC Calder 2 Amersfoort
Klasse 2C Voorschoten Santpoort 5 3
Klasse 2C HWP Sas van Gent 2 ASV 2 6 2
Klasse 2C LSG 2 De Pion 6 2
Klasse 2D Paul Keres 2 HSC Helmond 6 2
Klasse 2D Voerendaal 2 Vianen DVP 2 6
Klasse 2D Veldhoven Eindhoven
Klasse 2D UVS PION
Klasse 3A Assen Groninger Combinatie 4
Klasse 3A De Twee Kastelen Denk en Zet 5 3
Klasse 3A Sneek Oosten-Toren
Klasse 3A Philidor 1847 3 ESG Dr. Max Euwe 4
Klasse 3A SISSA 2 Spassky’s
Klasse 3B ESG Dr. Max Euwe 3 Almelo 4 4
Klasse 3B Caissa 5 Heerenveen
Klasse 3B De Toren Arnhem-VSV 2 ESG Emmen
Klasse 3B Philidor 1847 2 Almere
Klasse 3B Staunton DSG Pallas
Klasse 3C Fischer Z Messemaker 1847 3 5
Klasse 3C Caissa 6 ASC 1 7
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 Accres Apeldoorn 3 7 1
Klasse 3C VAS 3 ASV 3 5 3
Klasse 3C De Wijker Toren 2 ZSC-Saende 1 2 6
Klasse 3D Amsterdam West Wageningen 2 5 3
Klasse 3D Caissa 4 Amersfoort 2
Klasse 3D De Waagtoren 2 Accres Apeldoorn 2 3 5
Klasse 3D VAS 2 Caissa-Eenhoorn 2 3 5
Klasse 3D Oud Zuylen BSG 2 3 5
Klasse 3E De Giessen en Linge RSR Ivoren Toren 2 4 4
Klasse 3E DSC Delft 2 Charlois Europoort 3
Klasse 3E Voorschoten 2 Doetinchem 4 4
Klasse 3E Boven IJ Bergen op Zoom
Klasse 3E HWP Haarlem 2 ZSC-Saende 2
Klasse 3F S. Landau Axel Sliedrecht
Klasse 3F DSC Delft 4 D4 3 5
Klasse 3F Rijswijk Krimpen aan den IJssel
Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 Middelburg 4 4
Klasse 3F LSG 3 De Pion 2
Klasse 3G HMC Calder 3 Philidor Leiden
Klasse 3G DSC Delft 3 Charlois Europoort 2
Klasse 3G Souburg Promotie
Klasse 3G Rokado Overschie 4 4
Klasse 3G DD 2 De Stukkenjagers 2 4 4
Klasse 3H RSC ’t Pionneke Dubbelschaak ’97
Klasse 3H Zevenaar DJC Stein
Klasse 3H Voerendaal 3 Venlo 2 6 2
Klasse 3H WLC Eindhoven 2
Klasse 3H De Drie Torens De Combinatie 5 3

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.