Scorebord 9e ronde KNSB-competitie

Uitslagen KNSB ronde 9 Seizoen 2013-2014

Competitie-mailing KNSB: 9e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse HMC Calder Utrecht
Meesterklasse Voerendaal Groninger Combinatie 7 3
Meesterklasse En Passant SO Rotterdam 4 6
Meesterklasse LSG Accres Apeldoorn 6 4
Meesterklasse BSG ESG Dr. Max Euwe 7 3
Klasse 1A DSC Delft ESG Dr. Max Euwe 2 9 1
Klasse 1A Zukertort Amstelveen Wageningen VLG Advocaten
Klasse 1A Philidor 1847 Kennemer Combinatie 3 7
Klasse 1A SISSA SSC 1922
Klasse 1A SOPSWEPS’29 Purmerend 2 8
Klasse 1B Caissa Paul Keres 5 5
Klasse 1B De Toren Arnhem-VSV RSR Ivoren Toren
Klasse 1B HWP Sas van Gent Charlois Europoort
Klasse 1B DD Venlo
Klasse 1B De Stukkenjagers ASV 5 5
Klasse 2A Caissa 3 Utrecht 2 5 3
Klasse 2A De Waagtoren Groninger Combinatie 2 4 4
Klasse 2A VAS MSV
Klasse 2A HWP Haarlem Lonneker
Klasse 2A Hardenberg Emanuel Lasker 3 5
Klasse 2B Caissa 2 Laurierboom-Gambiet
Klasse 2B Zukertort Amstelveen 2 Groninger Combinatie 3
Klasse 2B Westlandse Schaakcombinatie Kennemer Combinatie 2
Klasse 2B De Wijker Toren HSG
Klasse 2B AAS Caissa-Eenhoorn
Klasse 2C HMC Calder 2 Spijkenisse 3 5
Klasse 2C Voorschoten Oegstgeest ’80
Klasse 2C HWP Sas van Gent 2 Amersfoort 3 5
Klasse 2C LSG 2 Santpoort 6 2
Klasse 2C De Pion ASV 2
Klasse 2D Dordrecht Paul Keres 2 3 5
Klasse 2D Voerendaal 2 HSC Helmond
Klasse 2D UVS Vianen DVP
Klasse 2D PION Eindhoven
Klasse 3A De Twee Kastelen Assen
Klasse 3A Sneek Groninger Combinatie 4
Klasse 3A Philidor 1847 3 Denk en Zet 4 4
Klasse 3A SISSA 2 Oosten-Toren 4 4
Klasse 3A Spassky’s ESG Dr. Max Euwe 4
Klasse 3B Caissa 5 ESG Dr. Max Euwe 3 4 4
Klasse 3B De Toren Arnhem-VSV 2 Almelo 4 4
Klasse 3B Philidor 1847 2 Heerenveen 7 1
Klasse 3B Staunton ESG Emmen
Klasse 3B DSG Pallas Almere
Klasse 3C Caissa 6 Fischer Z
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 Messemaker 1847
Klasse 3C VAS 3 ASC 2 6
Klasse 3C De Wijker Toren 2 Accres Apeldoorn 3
Klasse 3C ZSC-Saende 1 ASV 3
Klasse 3D Caissa 4 Amsterdam West 5 3
Klasse 3D De Waagtoren 2 Wageningen 2
Klasse 3D VAS 2 Amersfoort 2 6 2
Klasse 3D Oud Zuylen Accres Apeldoorn 2 3 5
Klasse 3D BSG 2 Caissa-Eenhoorn 2
Klasse 3E DSC Delft 2 De Giessen en Linge 5 3
Klasse 3E Voorschoten 2 RSR Ivoren Toren 2
Klasse 3E Boven IJ Charlois Europoort 3 6 2
Klasse 3E HWP Haarlem 2 Doetinchem
Klasse 3E ZSC-Saende 2 Bergen op Zoom 2 6
Klasse 3F DSC Delft 4 S. Landau Axel 2 6
Klasse 3F Rijswijk Sliedrecht 5 3
Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 D4
Klasse 3F LSG 3 Krimpen aan den IJssel 4 4
Klasse 3F De Pion 2 Middelburg 2 6
Klasse 3G DSC Delft 3 HMC Calder 3 4 4
Klasse 3G Souburg Philidor Leiden 3 5
Klasse 3G Rokado Charlois Europoort 2 4 4
Klasse 3G DD 2 Promotie
Klasse 3G De Stukkenjagers 2 Overschie
Klasse 3H Zevenaar RSC ’t Pionneke 2 6
Klasse 3H Voerendaal 3 Dubbelschaak ’97 4 4
Klasse 3H WLC DJC Stein 2 6
Klasse 3H De Drie Torens Venlo 2 6 2
Klasse 3H De Combinatie Eindhoven 2 4 4

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.