Scorebord 6e ronde KNSB

Uitslagen KNSB ronde 6 Seizoen 2014-2015

Competitie-mailing KNSB: 6e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Utrecht Voerendaal 6 4
Meesterklasse Charlois Europoort En Passant 5 5
Meesterklasse LSG BSG 5 5
Meesterklasse HMC Calder Groninger Combinatie
Meesterklasse Pathena Rotterdam SISSA
Klasse 1A Caissa-Eenhoorn Wageningen
Klasse 1A Purmerend Kennemer Combinatie
Klasse 1A SOPSWEPS’29 SG Max Euwe 5 5
Klasse 1A DSC Delft Groninger Combinatie 2
Klasse 1A Philidor 1847 Zukertort Amstelveen
Klasse 1B Paul Keres DD 4 6
Klasse 1B De Stukkenjagers ASV 8 2
Klasse 1B LSG 2 Schaakstad Apeldoorn
Klasse 1B De Toren Arnhem-VSV HWP Sas van Gent 2 8
Klasse 1B Caissa Vianen/DVP
Klasse 2A MSV Assen
Klasse 2A Lonneker Almelo 7 1
Klasse 2A De Waagtoren SG Max Euwe 2 6 2
Klasse 2A VAS Groninger Combinatie 3 3 5
Klasse 2A Caissa 3 HWP Haarlem
Klasse 2B Utrecht 2 Amersfoort
Klasse 2B Laurierboom-Gambiet Kennemer Combinatie 2 5 3
Klasse 2B De Wijker Toren Schaakstad Apeldoorn 2 4 4
Klasse 2B DSC Delft 2 SSC 1922
Klasse 2B Caissa 2 Zukertort Amstelveen 2 4 4
Klasse 2C Paul Keres 2 Santpoort 2 6
Klasse 2C S. Landau Axel Messemaker 1847 4 4
Klasse 2C Spijkenisse RSR Ivoren Toren
Klasse 2C Voorschoten Oegstgeest ’80 7 1
Klasse 2C Westlandse Schaakcombinatie PION
Klasse 2D Dordrecht Voerendaal 2
Klasse 2D De Stukkenjagers 2 Venlo
Klasse 2D Veldhoven DJC Stein 2 6
Klasse 2D HMC Calder 2 Eindhoven 2 6
Klasse 2D UVS De Pion 5 3
Klasse 3A HSC-Stork Spassky’s 1 7
Klasse 3A Sneek 1 Emanuel Lasker 5 3
Klasse 3A De Twee Kastelen SG Max Euwe 4 6 2
Klasse 3A HSP/Veendam Groninger Combinatie 4
Klasse 3A Philidor 1847 2 SISSA 2
Klasse 3B WSG Winterswijk DSG Pallas 4 4
Klasse 3B Sneek 2 Almere 1
Klasse 3B De Waagtoren 2 SG Max Euwe 3 5 3
Klasse 3B De Toren Arnhem-VSV 2 Hardenberg
Klasse 3B Caissa 5 Staunton
Klasse 3C ASC ZSG 4 4
Klasse 3C AAS ASV 3
Klasse 3C De Wijker Toren 2 ZSC-Saende
Klasse 3C VAS 2 Fischer Z
Klasse 3C Aartswoud Zukertort Amstelveen 3
Klasse 3D Caissa-Eenhoorn 2 Wageningen 2
Klasse 3D Amsterdam West Almere 2
Klasse 3D Oud Zuylen BSG 2 4 4
Klasse 3D HSG Ons Genoegen
Klasse 3D Caissa 4 Oosten-Toren
Klasse 3E BSV Bennekom Zevenaar 4 4
Klasse 3E Charlois Europoort 3 ASV 2
Klasse 3E LSG 3 RSR Ivoren Toren 2
Klasse 3E Voorschoten 2 ENPS
Klasse 3E Boven IJ HWP Haarlem 2 4 4
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel Sliedrecht 4 4
Klasse 3F D4 Promotie 5 3
Klasse 3F LSG 4 HWP Sas van Gent 3 3 5
Klasse 3F Rijswijk HWP Sas van Gent 2 4 4
Klasse 3F Schaakcombinatie HTV De Pion 2
Klasse 3G Overschie DD 2
Klasse 3G Charlois Europoort 2 Souburg
Klasse 3G Bergen op Zoom De Willige Dame 5 3
Klasse 3G DSC Delft 3 Philidor Leiden 2 6
Klasse 3G Goes De Pion 3
Klasse 3H Dubbelschaak ’97 Voerendaal 3 5 3
Klasse 3H De Stukkenjagers 3 De Drie Torens
Klasse 3H De Combinatie RSC ’t Pionneke
Klasse 3H HSC Helmond De Giessen en Linge
Klasse 3H Leudal WLC 3 5

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.