Scorebord 7e ronde KNSB

Uitslagen KNSB ronde 7 Seizoen 2014-2015

Uitslagen en standen (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Voerendaal SISSA 3 7
Meesterklasse Groninger Combinatie Pathena Rotterdam 7 3
Meesterklasse BSG HMC Calder
Meesterklasse En Passant LSG
Meesterklasse Utrecht Charlois Europoort
Klasse 1A Wageningen Zukertort Amstelveen
Klasse 1A Groninger Combinatie 2 Philidor 1847
Klasse 1A SG Max Euwe DSC Delft
Klasse 1A Kennemer Combinatie SOPSWEPS’29 7 3
Klasse 1A Caissa-Eenhoorn Purmerend
Klasse 1B DD Vianen/DVP 7 3
Klasse 1B HWP Sas van Gent Caissa
Klasse 1B Schaakstad Apeldoorn De Toren Arnhem-VSV 7 3
Klasse 1B ASV LSG 2
Klasse 1B Paul Keres De Stukkenjagers
Klasse 2A Assen HWP Haarlem
Klasse 2A Groninger Combinatie 3 Caissa 3 2 6
Klasse 2A SG Max Euwe 2 VAS
Klasse 2A Almelo De Waagtoren 3 5
Klasse 2A MSV Lonneker 5 3
Klasse 2B Amersfoort Zukertort Amstelveen 2
Klasse 2B SSC 1922 Caissa 2
Klasse 2B Schaakstad Apeldoorn 2 DSC Delft 2 3 5
Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 De Wijker Toren 2 6
Klasse 2B Utrecht 2 Laurierboom-Gambiet 3 5
Klasse 2C Santpoort PION
Klasse 2C Oegstgeest ’80 Westlandse Schaakcombinatie
Klasse 2C RSR Ivoren Toren Voorschoten
Klasse 2C Messemaker 1847 Spijkenisse 5 3
Klasse 2C Paul Keres 2 S. Landau Axel 5 3
Klasse 2D Voerendaal 2 De Pion 2 6
Klasse 2D Eindhoven UVS 3 5
Klasse 2D DJC Stein HMC Calder 2
Klasse 2D Venlo Veldhoven
Klasse 2D Dordrecht De Stukkenjagers 2
Klasse 3A Spassky’s SISSA 2 3 5
Klasse 3A Groninger Combinatie 4 Philidor 1847 2 2 6
Klasse 3A SG Max Euwe 4 HSP/Veendam 4 4
Klasse 3A Emanuel Lasker De Twee Kastelen 7 1
Klasse 3A HSC-Stork Sneek 1 1 7
Klasse 3B DSG Pallas Staunton
Klasse 3B Hardenberg Caissa 5
Klasse 3B SG Max Euwe 3 De Toren Arnhem-VSV 2 4 4
Klasse 3B Almere 1 De Waagtoren 2
Klasse 3B WSG Winterswijk Sneek 2 6 2
Klasse 3C ZSG Zukertort Amstelveen 3
Klasse 3C Fischer Z Aartswoud
Klasse 3C ZSC-Saende VAS 2 4 4
Klasse 3C ASV 3 De Wijker Toren 2
Klasse 3C ASC AAS 4 4
Klasse 3D Wageningen 2 Oosten-Toren 6 2
Klasse 3D Ons Genoegen Caissa 4 4 4
Klasse 3D BSG 2 HSG
Klasse 3D Almere 2 Oud Zuylen
Klasse 3D Caissa-Eenhoorn 2 Amsterdam West
Klasse 3E Zevenaar HWP Haarlem 2
Klasse 3E ENPS Boven IJ
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 Voorschoten 2
Klasse 3E ASV 2 LSG 3
Klasse 3E BSV Bennekom Charlois Europoort 3
Klasse 3F Sliedrecht De Pion 2
Klasse 3F HWP Sas van Gent 2 Schaakcombinatie HTV
Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 Rijswijk 5 3
Klasse 3F Promotie LSG 4 5 3
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel D4 5 3
Klasse 3G DD 2 De Pion 3 6 2
Klasse 3G Philidor Leiden Goes 6 2
Klasse 3G De Willige Dame DSC Delft 3 5 3
Klasse 3G Souburg Bergen op Zoom 4 4
Klasse 3G Overschie Charlois Europoort 2 4 4
Klasse 3H Voerendaal 3 WLC 5 3
Klasse 3H De Giessen en Linge Leudal 4 4
Klasse 3H RSC ’t Pionneke HSC Helmond
Klasse 3H De Drie Torens De Combinatie 1 7
Klasse 3H Dubbelschaak ’97 De Stukkenjagers 3

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.