Scorebord 2e ronde KNSB competitie 2015-2016

Uitslagen KNSB ronde 2 Seizoen 2015-2016

Competitie-mailing KNSB: 2e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse LSG IntelliMagic Pathena Rotterdam
Meesterklasse Kennemer Combinatie HMC Calder 6 4
Meesterklasse En Passant Utrecht
Meesterklasse HWP Sas van Gent Charlois Europoort 3 7
Meesterklasse SISSA BSG
Klasse 1A Philidor 1847 Groninger Combinatie
Klasse 1A De Toren Arnhem-VSV Wageningen
Klasse 1A De Wijker Toren HWP Haarlem 6 4
Klasse 1A Zukertort Amstelveen SG Max Euwe 4 6
Klasse 1A ASV Caissa-Eenhoorn 4 6
Klasse 1B Voerendaal Voorschoten 5 5
Klasse 1B UVS DSC Delft 5 5
Klasse 1B Caissa Paul Keres 5 5
Klasse 1B DD EGGERT Purmerend 3 7
Klasse 1B De Stukkenjagers eFXO Apeldoorn 5 5
Klasse 2A Assen Groninger Combinatie 2 5 3
Klasse 2A SSC 1922 VAS 4 4
Klasse 2A Lonneker Hardenberg 4 4
Klasse 2A MSV SG Max Euwe 2 3 5
Klasse 2A SISSA 2 eFXO Apeldoorn 2
Klasse 2B LSG 2 Groninger Combinatie 3 7 1
Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 Amersfoort 3 5
Klasse 2B Caissa 2 AAS 5 3
Klasse 2B Zukertort Amstelveen 2 De Waagtoren
Klasse 2B HSG Laurierboom-Gambiet
Klasse 2C Boven IJ RSR Ivoren Toren
Klasse 2C SOPSWEPS’29 Santpoort
Klasse 2C PION Paul Keres 2
Klasse 2C Spijkenisse Messemaker 1847 4 4
Klasse 2C De Stukkenjagers 2 Philidor Leiden 4 4
Klasse 2D Dubbelschaak ’97 Dordrecht 3 5
Klasse 2D Vianen/DVP HMC Calder 2 2 6
Klasse 2D Landau Axel DJC Stein
Klasse 2D HWP Sas van Gent 2 De Pion
Klasse 2D Venlo Eindhoven 5 3
Klasse 3A Philidor 1847 2 Denk en Zet/O&O Kampen 5 3
Klasse 3A HSP/Veendam ZSG
Klasse 3A Almelo Haren & Oostermoer
Klasse 3A De Twee Kastelen Sneek
Klasse 3A Spassky’s Schaakwoude
Klasse 3B Hoogeveen WSG Winterswijk
Klasse 3B De Toren Arnhem-VSV 2 DSG Pallas
Klasse 3B Caissa 3 ENO
Klasse 3B Almere 1 SG Max Euwe 3
Klasse 3B Staunton Caissa-Eenhoorn 2
Klasse 3C ASC HWP Zaanstad
Klasse 3C Emanuel Lasker DSC Delft 2
Klasse 3C Caissa 4 Paul Keres 3
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 De Waagtoren 2 6 2
Klasse 3C ASV 3 Amsterdam West 5 3
Klasse 3D Aartswoud ZSC-Saende 1
Klasse 3D UVS 2 Wageningen 2 3 5
Klasse 3D Oud Zuylen Utrecht 2 4 4
Klasse 3D Almere 2 Fischer Z
Klasse 3D Leiderdorp BSG 2
Klasse 3E LSG 3 RSR Ivoren Toren 2
Klasse 3E Westlandse Schaak Combinatie ZSC-Saende 2 6 2
Klasse 3E Caissa 5 HWP Haarlem 2
Klasse 3E Promotie Charlois Europoort 2
Klasse 3E ASV 2 BSV Bennekom 3 5
Klasse 3F LSG 4 Voorschoten 2
Klasse 3F Sliedrecht Rijswijk
Klasse 3F Schaakhuis Krimpen aan den IJssel 5 3
Klasse 3F DD 2 De Pion 2
Klasse 3F D4 Oegstgeest ’80
Klasse 3G Rokado Souburg
Klasse 3G Goes DSC Delft 3
Klasse 3G Landau Axel 2 CSV 4 4
Klasse 3G HWP Sas van Gent 3 Charlois Europoort 3 4 4
Klasse 3G Bergen op Zoom Overschie 4 4
Klasse 3H Voerendaal 2 RSC ’t Pionneke 6 2
Klasse 3H De Giessen en Linge WLC 4 4
Klasse 3H HSC De Drie Torens 4 4
Klasse 3H Maastricht De Combinatie

Alleen geregistreerde kunnen een reactie achter laten.