Scorebord 5e ronde KNSB competitie 2015-2016

Uitslagen KNSB ronde 5 Seizoen 2015-2016

Competitiemailing KNSB: Lees hier (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Pathena Rotterdam Charlois Europoort
Meesterklasse Utrecht BSG
Meesterklasse HMC Calder SISSA
Meesterklasse LSG IntelliMagic HWP Sas van Gent
Meesterklasse Kennemer Combinatie En Passant 4 6
Klasse 1A Groninger Combinatie SG Max Euwe
Klasse 1A HWP Haarlem Caissa-Eenhoorn 4 6
Klasse 1A Wageningen ASV
Klasse 1A Philidor 1847 Zukertort Amstelveen 6 4
Klasse 1A De Toren Arnhem-VSV De Wijker Toren 4 6
Klasse 1B Voorschoten EGGERT Purmerend
Klasse 1B Paul Keres eFXO Apeldoorn
Klasse 1B DSC Delft De Stukkenjagers 5 5
Klasse 1B Voerendaal DD
Klasse 1B UVS Caissa 7 3
Klasse 2A Groninger Combinatie 2 SG Max Euwe 2 5 3
Klasse 2A Hardenberg eFXO Apeldoorn 2 6 2
Klasse 2A VAS SISSA 2 2 6
Klasse 2A Assen MSV
Klasse 2A SSC 1922 Lonneker
Klasse 2B Groninger Combinatie 3 De Waagtoren 1 7
Klasse 2B AAS Laurierboom-Gambiet
Klasse 2B Amersfoort HSG 3 5
Klasse 2B LSG 2 Zukertort Amstelveen 2
Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 Caissa 2 4 4
Klasse 2C RSR Ivoren Toren Messemaker 1847 2 6
Klasse 2C Paul Keres 2 Philidor Leiden 1 7
Klasse 2C Santpoort De Stukkenjagers 2
Klasse 2C Boven IJ Spijkenisse 3 5
Klasse 2C SOPSWEPS’29 PION 4 4
Klasse 2D Dordrecht De Pion 4 4
Klasse 2D DJC Stein Eindhoven 3 5
Klasse 2D HMC Calder 2 Venlo 2 6
Klasse 2D Dubbelschaak ’97 HWP Sas van Gent 2 ½
Klasse 2D Vianen/DVP Landau Axel
Klasse 3A Denk en Zet/O&O Kampen Sneek
Klasse 3A Haren & Oostermoer Schaakwoude 4 4
Klasse 3A ZSG Spassky’s
Klasse 3A Philidor 1847 2 De Twee Kastelen 4 4
Klasse 3A HSP/Veendam Almelo
Klasse 3B WSG Winterswijk SG Max Euwe 3 4 4
Klasse 3B ENO Caissa-Eenhoorn 2 1 7
Klasse 3B DSG Pallas Staunton 5 3
Klasse 3B Hoogeveen Almere 1 5 3
Klasse 3B De Toren Arnhem-VSV 2 Caissa 3
Klasse 3C HWP Zaanstad De Waagtoren 2 2 6
Klasse 3C Paul Keres 3 Amsterdam West
Klasse 3C DSC Delft 2 ASV 3 5 3
Klasse 3C ASC Zukertort Amstelveen 3
Klasse 3C Emanuel Lasker Caissa 4
Klasse 3D ZSC-Saende 1 Fischer Z 3 5
Klasse 3D Utrecht 2 BSG 2 3 5
Klasse 3D Wageningen 2 Leiderdorp
Klasse 3D Aartswoud Almere 2 4 4
Klasse 3D UVS 2 Oud Zuylen
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 Charlois Europoort 2 4 4
Klasse 3E HWP Haarlem 2 BSV Bennekom 4 4
Klasse 3E ZSC-Saende 2 ASV 2 3 5
Klasse 3E LSG 3 Promotie 6 2
Klasse 3E Westlandse Schaak Combinatie Caissa 5
Klasse 3F Voorschoten 2 De Pion 2 7 1
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel Oegstgeest ’80
Klasse 3F Rijswijk D4 6 2
Klasse 3F LSG 4 DD 2
Klasse 3F Sliedrecht Schaakhuis 5 3
Klasse 3G Souburg Charlois Europoort 3
Klasse 3G CSV Overschie 6 2
Klasse 3G DSC Delft 3 Bergen op Zoom
Klasse 3G Rokado HWP Sas van Gent 3 5 3
Klasse 3G Goes Landau Axel 2 5 3
Klasse 3H RSC ’t Pionneke De Combinatie 4 4
Klasse 3H De Drie Torens Eindhoven 2 2 6
Klasse 3H WLC De Stukkenjagers 3
Klasse 3H Voerendaal 2 Maastricht 4 4
Klasse 3H De Giessen en Linge HSC 6 2

Alleen geregistreerde kunnen een reactie achter laten.