Scorebord 7e ronde KNSB competitie 2015-2016

Uitslagen KNSB ronde 7 Seizoen 2015-2016

Competitiemailing KNSB: Lees hier (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Pathena Rotterdam Utrecht
Meesterklasse HMC Calder Charlois Europoort
Meesterklasse LSG IntelliMagic BSG 7 3
Meesterklasse Kennemer Combinatie SISSA
Meesterklasse En Passant HWP Sas van Gent
Klasse 1A Groninger Combinatie HWP Haarlem
Klasse 1A Wageningen SG Max Euwe 5 5
Klasse 1A Philidor 1847 Caissa-Eenhoorn
Klasse 1A De Toren Arnhem-VSV ASV 6 4
Klasse 1A De Wijker Toren Zukertort Amstelveen
Klasse 1B Voorschoten Paul Keres 4 6
Klasse 1B DSC Delft EGGERT Purmerend 5 5
Klasse 1B Voerendaal eFXO Apeldoorn
Klasse 1B UVS De Stukkenjagers
Klasse 1B Caissa DD 5 5
Klasse 2A Groninger Combinatie 2 Hardenberg
Klasse 2A VAS SG Max Euwe 2 5 3
Klasse 2A Assen eFXO Apeldoorn 2
Klasse 2A SSC 1922 SISSA 2 3 5
Klasse 2A Lonneker MSV 4 4
Klasse 2B Groninger Combinatie 3 AAS 3 5
Klasse 2B Amersfoort De Waagtoren 1 7
Klasse 2B LSG 2 Laurierboom-Gambiet
Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 HSG
Klasse 2B Caissa 2 Zukertort Amstelveen 2 3 5
Klasse 2C RSR Ivoren Toren Paul Keres 2
Klasse 2C Santpoort Messemaker 1847
Klasse 2C Boven IJ Philidor Leiden
Klasse 2C SOPSWEPS’29 De Stukkenjagers 2
Klasse 2C PION Spijkenisse 4 4
Klasse 2D Dordrecht DJC Stein
Klasse 2D HMC Calder 2 De Pion 4 4
Klasse 2D Dubbelschaak ’97 Eindhoven
Klasse 2D Vianen/DVP Venlo
Klasse 2D Landau Axel HWP Sas van Gent 2 4 4
Klasse 3A Denk en Zet/O&O Kampen Haren & Oostermoer
Klasse 3A ZSG Sneek
Klasse 3A Philidor 1847 2 Schaakwoude
Klasse 3A HSP/Veendam Spassky’s
Klasse 3A Almelo De Twee Kastelen
Klasse 3B WSG Winterswijk ENO
Klasse 3B DSG Pallas SG Max Euwe 3
Klasse 3B Hoogeveen Caissa-Eenhoorn 2 2 6
Klasse 3B De Toren Arnhem-VSV 2 Staunton
Klasse 3B Caissa 3 Almere 1
Klasse 3C HWP Zaanstad Paul Keres 3 3 5
Klasse 3C DSC Delft 2 De Waagtoren 2 7 1
Klasse 3C ASC Amsterdam West 2 6
Klasse 3C Emanuel Lasker ASV 3
Klasse 3C Caissa 4 Zukertort Amstelveen 3 4 4
Klasse 3D ZSC-Saende 1 Utrecht 2 6 2
Klasse 3D Wageningen 2 Fischer Z 3 5
Klasse 3D Aartswoud BSG 2
Klasse 3D UVS 2 Leiderdorp
Klasse 3D Oud Zuylen Almere 2
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 HWP Haarlem 2
Klasse 3E ZSC-Saende 2 Charlois Europoort 2 1 7
Klasse 3E LSG 3 BSV Bennekom 4 4
Klasse 3E Westlandse Schaak Combinatie ASV 2
Klasse 3E Caissa 5 Promotie 5 3
Klasse 3F Voorschoten 2 Krimpen aan den IJssel 4 4
Klasse 3F Rijswijk De Pion 2 5 3
Klasse 3F LSG 4 Oegstgeest ’80 2 6
Klasse 3F Sliedrecht D4
Klasse 3F Schaakhuis DD 2
Klasse 3G Souburg CSV
Klasse 3G DSC Delft 3 Charlois Europoort 3 4 4
Klasse 3G Rokado Overschie 6 2
Klasse 3G Goes Bergen op Zoom 4 4
Klasse 3G Landau Axel 2 HWP Sas van Gent 3 3 5
Klasse 3H RSC ’t Pionneke De Drie Torens 6 2
Klasse 3H WLC De Combinatie 3 5
Klasse 3H Voerendaal 2 Eindhoven 2 5 3
Klasse 3H De Giessen en Linge De Stukkenjagers 3 5 3
Klasse 3H HSC Maastricht

Alleen geregistreerde kunnen een reactie achter laten.