Mooie start voor MuConsult Apeldoorn

We hebben al enkele seizoenen een veelbelovend team met MuConsult Apeldoorn, maar doorgaans komen we moeizaam uit de startblokken en raken we te vaak verwikkeld in de strijd tegen degradatie. Terwijl het plan eigenlijk is om zo langzamerhand bovenin een woordje te gaan meespreken. In de aanloop naar dit nieuwe seizoen lijken we de perfecte slag geslagen te hebben met het aantrekken van speler-trainer Erwin l’Ami. De grootmeester uit Woerden heeft in zijn tienerjaren al eventjes voor Apeldoorn gespeeld, dus technisch gezien kunnen we spreken van een rentree. Het punt is dat ons team diverse jonge kandidaat-grootmeesters heeft, die gebaat zijn bij een zeer ervaren zwaargewicht in de gelederen. Erwin heeft vroeger nog met Topalov gewerkt en werkt inmiddels al jaren als trainer van Giri. Binnen ons team is hij van meet af aan erg betrokken en geeft daarmee een prachtige nieuwe impuls.

Pikant detail was dat we de eerste ronde tegen het oude team van Erwin speelden, voormalig landskampioen En Passant. Nu zijn er in het verleden wel vaker spelers van ons naar En Passant vertrokken of omgekeerd, dat is eigenlijk nooit een probleem. Afgelopen zaterdag liet En Passant ook geen twijfel bestaan over het belang van de wedstrijd en verscheen met vijf grootmeesters aan de start. Na ruim twee uur spelen vielen er twee remises. Thomas Beerdsen kreeg wellicht niet van zijn positionele benadering wat hij had gehoopt en accepteerde het remise aanbod van Alexandre Dgebuadze. Roeland Pruijssers was eager om er een echt gevecht van te maken, maar Namig Guliyev trok vroeg aan de noodrem en zodoende verdween alle muziek uit de stelling.
Lees verder…

Alleen geregistreerde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.