Definitieve indeling KNSB-competitie seizoen 2016-2017

De indelingstabel en de speeldata kunt u hier vinden. Ten opzichte van de voorlopige indeling zijn er verschuivingen doorgevoerd binnen de klassen 2C, 3E, 3F, 3G en 3H.

Meesterklasse Clubnr Plaats P/D
1 Charlois Europoort 140009 Rotterdam
2 Groninger Combinatie 020054 Groningen P
3 eFXO Apeldoorn 040053 Apeldoorn P
4 HWP Sas van Gent 160013 Sas van Gent
5 En Passant 060017 Bunschoten-Spakenburg K
6 Pathena Rotterdam 140043 Rotterdam
7 SISSA 020027 Groningen
8 HMC Calder 170040 Den Bosch
9 Kennemer Combinatie 090071 Haarlem
10 LSG IntelliMagic 110011 Leiden
Klasse 1A Clubnr Plaats P/D
1 Paul Keres 060052 Utrecht
2 ASV 040004 Arnhem
3 Messemaker 1847 140026 Gouda P
4 BSG 060008 Bussum D
5 SG Max Euwe 030010 Enschede
6 Philidor 1847 010026 Leeuwarden
7 Zukertort Amstelveen 1 080007 Amstelveen
8 Caissa 080009 Amsterdam
9 SSC 1922 060057 Soest P
10 De Toren Arnhem 040089 Arnhem
Klasse 1B Clubnr Plaats P/D
1 Oud Zuylen Utrecht 060082 Utrecht D
2 Voerendaal 190033 Klimmen
3 Venlo 190028 Venlo P
4 Wageningen 040069 Wageningen
5 De Stukkenjagers 170066 Tilburg
6 EGGERT Purmerend 090041 Purmerend
7 Zukertort Amstelveen 2 080007 Amstelveen P
8 UVS 040061 Nijmegen
9 De Wijker Toren 090061 Wijk aan Zee
10 DSC Delft 120010 Delft
Klasse 2A Clubnr Plaats P/D
1 Hardenberg 030016 Hardenberg
2 Groninger Combinatie 2 020054 Groningen
3 Assen 020001 Assen
4 HSG 060031 Hilversum
5 SG Max Euwe 3 030010 Enschede P
6 Philidor 1847 2 010026 Leeuwarden P
7 SISSA 2 020027 Groningen
8 Lonneker 030037 Lonneker
9 Caissa-Eenhoorn 090008 Hoorn D
10 VAS 080043 Amsterdam
Klasse 2B Clubnr Plaats P/D
1 ZSC-Saende 090042 Zaandam P
2 Voorschoten 110018 Voorschoten D
3 De Waagtoren 090034 Alkmaar
4 AAS 110029 Aalsmeer
5 SG Max Euwe 2 030010 Enschede
6 Oegstgeest ’80 110022 Leiden P
7 Spijkenisse 140051 Spijkenisse
8 Caissa 2 080009 Amsterdam
9 Kennemer Combinatie 2 090071 Haarlem
10 SOPSWEPS’29 060056 Amsterdam
Klasse 2C Clubnr Plaats P/D
1 Paul Keres 2 060052 Utrecht
2 Dordrecht 140010 Dordrecht
3 HWP Haarlem 090023 Haarlem D
4 Santpoort 090044 Velserbroek
5 Philidor Leiden 110012 Leiden
6 Laurierboom-Gambiet 080021 Amsterdam
7 Amersfoort 060004 Amersfoort
8 Westlandse Schaak Combinatie 120038 De Lier P
9 RSR Ivoren Toren 140040 Rotterdam
10 Rokado 140042 Nieuw-Beijerland P
Klasse 2D Clubnr Plaats P/D
1 DJC Stein 190005 Stein
2 Voerendaal 2 190033 Klimmen P
3 Vianen/DVP 170061 Vianen
4 HWP Sas van Gent 2 160013 Sas van Gent
5 De Pion 170054 Roosendaal
6 Dubbelschaak ’97 170080 Boxtel
7 PION 040042 Groesbeek
8 HMC Calder 2 170040 Rosmalen
9 DD 120007 Den Haag D
10 DSC Delft 2 120010 Delft P
Klasse 3A Clubnr Plaats P/D
1 Sneek 010030 Sneek
2 Groninger Combinatie 3 020054 Groningen D
3 Denk en Zet/O&O Kampen 040038 Kampen
4 Schaakwoude 010029 Damwald
5 WES 010035 Wolvega P
6 Staunton 020013 Groningen
7 SISSA 3 020027 Groningen P
8 Emanuel Lasker 010008 Sint Jacobiparochie
9 ZSG 040074 Zwolle
10 Almelo 030001 Almelo
Klasse 3B Clubnr Plaats P/D
1 Zevenaar 040059 Zevenaar P
2 HSP/Veendam 020015 Hoogezand
3 DSG Pallas 040041 Deventer
4 WSG Winterswijk 030030 Winterswijk
5 SG Max Euwe 4 030010 Enschede P
6 Almere 2 080003 Almere
7 Spassky’s 020032 Groningen
8 Caissa 3 080009 Amsterdam
9 MSV 040035 Meppel D
10 De Toren Arnhem 2 040089 Arnhem
Klasse 3C Clubnr Plaats P/D
1 Paul Keres 3 060052 Utrecht
2 ASV 3 040004 Arnhem
3 eFXO Apeldoorn 2 040053 Apeldoorn D
4 Wageningen 2 040069 Wageningen
5 Philidor Leiden 2 110012 Leiden P
6 Amsterdam West 080038 Amsterdam
7 Zukertort Amstelveen 3 080007 Amstelveen
8 Caissa 4 080009 Amsterdam
9 Caissa-Eenhoorn 2 090008 Hoorn
10 VAS 2 080043 Amsterdam P
Klasse 3D Clubnr Plaats P/D
1 Oud Zuylen Utrecht 2 060082 Utrecht
2 Leiderdorp 110009 Leiderdorp
3 HWP Haarlem 2 090023 Haarlem
4 BSG 2 060008 Bussum
5 Fischer Z 080054 Amsterdam
6 Almere 1 080003 Almere
7 Hoogland 060027 Hoogland P
8 UVS 2 040061 Nijmegen
9 PSV/DodO 040086 Putten P
10 LSG 2 110011 Leiden D
Klasse 3E Clubnr Plaats P/D
1 Charlois Europoort 2 140009 Rotterdam
2 ASV 2 040004 Arnhem
3 Boven IJ 080026 Amsterdam D
4 Santpoort 2 090044 Velserbroek P
5 ASC 110002 Alphen a/d Rijn
6 BSV Bennekom 040006 Bennekom
7 Promotie 120023 Zoetermeer
8 Caissa 5 080009 Amsterdam
9 De Wijker Toren 2 090061 Wijk aan Zee P
10 LSG 3 110011 Leiden
Klasse 3F Clubnr Plaats P/D
1 Messemaker 1847 2 140026 Gouda P
2 Voorschoten 2 110018 Voorschoten
3 Krimpen aan den IJssel 140022 Krimpen a/d IJssel
4 HWP Sas van Gent 4 160013 Sas van Gent P
5 De Pion 2 170054 Roosendaal
6 Sliedrecht 140048 Sliedrecht
7 Landau Axel 160005 Axel D
8 Schaakhuis 120044 Den Haag
9 Rijswijk 120027 Rijswijk
10 Souburg 160009 Oost-Souburg
Klasse 3G Clubnr Plaats P/D
1 CSV 140007 Capelle aan den IJssel
2 Overschie 140033 Rotterdam
3 De Baronie 170007 Breda P
4 HWP Sas van Gent 3 160013 Sas van Gent
5 De Stukkenjagers 2 170066 Tilburg D
6 Bergen op Zoom 170009 Bergen op Zoom
7 Botwinnik 120002 Zoetermeer P
8 Goes 160001 Goes
9 DD 2 120007 Den Haag
10 DSC Delft 3 120010 Delft
Klasse 3H Clubnr Plaats P/D
1 Eindhoven 170024 Eindhoven D
2 Voerendaal 3 190033 Klimmen P
3 RSC ‘t Pionneke 190023 Roermond
4 De Combinatie 170014 Asten
5 De Stukkenjagers 3 170066 Tilburg
6 De Giessen en Linge 060019 Giessenburg
7 HSC 170038 Helmond
8 De Drie Torens 170084 Tilburg
9 Veldhoven 170074 Veldhoven P
10 WLC 170083 Eindhoven

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.