Overzicht deelnemers Amateurtoernooien Tata2019

Overzicht deelnemers aan de diverse amateurtoernooien van Tata 2019 (update 13-11)

Zie ook Website TataSteelChess

Name (Fide) City Federation KNSB Fide Title Tournaments
Aardenburg, Piet Hoorn NED 1697 1746 weekend 5
Abcouwer, Jan-Bart Wormerveer NED 2060 2076 weekend 2
Abdivaliev, Daniial Bishkek KGZ 1516 nine-round 7
Abulhanov, Dinar Oer-Erkenschwick GER weekend 7
Acar, Cameron Gavin Port Elizabeth RSA 1437 nine-round 8
Achuthan, Dylan Bergschenhoek NED 1767 1759 weekend 5
Adema, Ruud Egmond aan Zee NED 1976 2004 nine-round 3
Admiraal, Ruurd Almere NED 1195 1108 weekday 9
Adriaanse, Tom Den Helder NED 1626 1769 nine-round 6
Afek, Yochanan Amsterdam ISR 2239 2244 IM nine-round 2
Agter, Frank Broek op Langedijk NED 2236 2217 nine-round 2
Ahlers, Ben Zoetermeer NED 2082 2080 nine-round 2
Ahsan, Ali Jewel Dhaka BAN nine-round 9
Alarcon Ramirez, Jorge AMSTERDAM NED 1533 weekend 7
Alayza Serra, Juan Sebastian Lima PER 1312 nine-round 8
Albrecht, Alex Heerhugowaard NED 1855 1893 nine-round 4
Aldenberg, Hendrik Utrecht NED 1694 1673 nine-round 5
Aleric, Zeljko Springe GER weekend 7
Alferink, Roel Sassenheim NED 1631 weekday 6
Allen, Philipp Oer-Erkenschwick GER weekend 9
Almassri A.A.Belal GAZA PLE 1771 nine-round 5
Altman, Raymond Amsterdam NED 1382 weekend 8
Andersen, Niels Erik Vanløse DEN 1933 weekday 3
Andringa, Ivo Hoofddorp NED 1400 weekend 8
Apon, Wout Jan Rotterdam NED weekday 8
Appelman, Siem Heerhugowaard NED 1466 nine-round 7
Arnold, Frieda Alphen aan den Rijn NED 1749 1675 weekend 5
Arnold, Kiri Alphen aan den Rijn NED 1575 1304 weekend 7
Arnold, Lorin Alphen aan den Rijn NED 1591 1598 weekend 7
Arnold, Rhys Alphen aan den Rijn NED 1048 weekend 9
Arpaci, Mutlu Leidschendam NED 1626 weekend 6
Asmussen, Rene Haarlem NED 1707 1779 nine-round 5
Asselman, Gerrit Den Helder NED 1269 nine-round 8
Avis, Fred Hoorn NED 1780 1781 nine-round 5
Baanstra, David Broek op Langedijk NED 1850 nine-round 4
Baarslag, Ed Diemen NED 2175 2161 nine-round 2
Baas, Rob Amsterdam NED 1307 weekend 8
Bachaus, Sander Brunssum NED 2026 2026 weekend 3
Bakels, Rob Helmond NED 1637 weekday 6
Bakija, Alan Rotterdam NED 1578 weekend 7
Bakker, Gerhard NIJKERK GLD NED 1541 weekend 7
Bakker, Johan Broek op Langedijk NED 1984 weekend 3
Bakker, John Barendrecht NED 1675 weekday 6weekend 6
Bakker, Martijn Ede NED 2124 2126 weekend 2
Bakker, Rene Bennekom NED 1646 weekend 6
Bakker, Roel Broek op Langedijk NED 1740 weekend 5
Bakkerus, Robin Nuenen NED 1832 weekend 4
Balla, Tom Hoorn NED 1987 1999 weekend 3
Ballesteros Avila, Antonio Bergen NH ESP 2123 2013 nine-round 2
Balm, Ben Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1463 weekend 7
Balm, Robert Haarlem NED 1535 1537 nine-round 7
Barendse, Ted Delft NED 2060 2178 nine-round 2
Bartels, Richie Alphen aan den Rijn NED 1881 1893 nine-round 4
Bartels, Vladimir Purmerend NED 1725 1718 nine-round 5
Bartman, Victor Amsterdam NED 1415 1363 nine-round 8
Baselmans, Daan Tilburg NED 1600 1572 weekend 6
Baselmans, Luuk Tilburg NED 2093 2155 nine-round 2
Batyrev, Erdni Hoofddorp NED 1597 weekday 7
Bax, Martijn Sint-Oedenrode NED 1788 weekend 5
Beemsterboer, Andre Noord-Scharwoude NED 1761 weekend 4
Been, Klaas Haarlem NED 1452 1609 weekday 7weekend 7
Been, Ron Zundert NED 1387 weekend 7
Beerdsen, Marco Apeldoorn NED 1587 1721 weekend 6
Beerdsen, Thomas Apeldoorn NED 2485 2474 IM nine-round TOP
Beerends, John Alkmaar NED 1554 weekend 7
Beisse, Gerd Springe GER weekend 6
Bekker, Stefan Veenendaal NED 2308 2257 FM nine-round 1
Beltman, Guus Maarssen NED 1846 1785 weekend 4
Bergen, Fred Heemstede NED 1627 1761 nine-round 6
Bergshoeff, Bert Haarlem NED 1506 1591 weekend 7
Bermon, Henk Schagen NED 1823 1876 nine-round 4
Bertelkamp, Johan Almere NED 1705 1766 nine-round 5
Beukema, Christiaan Schoten BEL 1887 1855 nine-round 4
Beukema, Constantijn Schoten BEL 1790 1812 weekend 4
Beukema, Jasper Schoten BEL 2258 2235 FM nine-round 2
Beukema, Stefan Schoten BEL 2402 2416 IM nine-round 1
Beusen, Frank Alphen a/d Rijn NED 1518 1536 nine-round 7
Beverdam, Frank Heemstede NED 1797 1934 nine-round 3
Bey, Jan Rotterdam NED 1677 weekday 6
Bezemer, Arno Amsterdam NED 2273 2267 FM weekend 1
Bijvank, Kylian Utrecht NED 1704 1548 weekend 5
Bijvank, Roland Utrecht NED 1643 weekend 6
Bik, Wouter Zoetermeer NED 1885 1938 weekday 3weekend 3
Bishoen, Bob Deventer NED 1784 1839 weekday 4weekend 4
Biveynis, Alexander Kaunas LTU 1265 weekday 8
Blaas, Stephan Haarlem NED 1609 nine-round 6
Bleeker, Kasper Amsterdam NED 1783 1861 nine-round 4
Blekemolen, Barry Limmen NED 1526 weekend 6
Bloem, Robert Sint Pancras NED 1212 1130 weekend 9
Bloemendal, Franck Meerkerk NED 1364 weekday 8weekend 8
Bloks, Maikel Oss NED 1528 weekend 7
Blom, Rens Amstelveen NED nine-round 9
Bochynek, Josua Peter Unna GER weekend 7
Bodemeijer, Reinier Volendam NED 1786 weekend 5
Bodicker, Rob Amsterdam NED 1921 1995 nine-round 3
Boelhouwer, Collin Amsterdam NED 2170 2149 weekday 2weekend 2
Boer, Jan Bovensmilde NED 1590 1685 weekend 5
Boeren, Jurriaan Heemstede NED 1600 weekend 6
Boerkamp, Harry Zoetermeer NED 1836 1886 nine-round 4
Boezewinkel, Johan Beverwijk NED 1484 1509 nine-round 7
Boghossian, Wahe Hengelo NED 1833 1824 weekend 4
Bollaart, Jeroen Driebergen-Rijsenburg NED 1876 1903 nine-round 4
Bolster, Richard Den Helder NED 1928 1962 nine-round 3
Bongenaar, Lilian Rotterdam NED weekday 9
Boom, Harrie Amsterdam NED 1599 1653 nine-round 5
Boon, Thijs amsterdam NED 1402 1342 weekday 8
Boontje, Willem Emmen NED 1787 1825 weekday 4
Boorsma, Iede Castricum NED 1695 weekday 6
Boot, Henk Amstelveen NED 1940 2043 nine-round 2
Boot, Otto zoetermeer NED 1460 1616 nine-round 7
Bornmueller, Erich Strass GER 1661 weekend 6
Borst, Filip Delfgauw NED 1895 1943 nine-round 3
Boss, Rob Baarn NED 1403 1633 weekday 7nine-round 7
Bosscha, Cobus Nederhorst den Berg NED 1499 weekend 7
Both, Gert Voorschoten NED 1840 1867 weekday 4weekend 4
Bottenberg, Frans Gouda NED 1936 1976 nine-round 3
Bouma, Dick Bergen NED 1749 1805 nine-round 5
Bouton, Christophe St Germain en Laye FRA 1963 nine-round 2
Bouwmeester, Henk Schagen NED 1431 nine-round 8
Bovens, Noel Zetten NED 1884 1834 weekend 4
Bozkurt, Ahmet Zaandam NED 1410 weekend 8
Brabers, Stanley Barendrecht NED 1570 weekend 7
Brachten, Ron Duiven NED 1650 1908 weekend 5
Brackwehr, Andreas Dortmund GER 1999 weekday 3
Braggaar, Leonore Delft NED 2100 2104 weekend 2
Braggaar, Pim Leiden NED 1769 1883 weekend 4
Brandenburg, Menno Rotterdam NED 1754 weekend 5
Brandes, Stephan wesendorf GER 2125 weekend 1
Brands, Joop Hoorn NED 1488 1659 nine-round 7
Brands, Kevin Anna paulowna NED 1830 1815 weekend 4
Brands, Rene Doorn NED 1437 weekday 8
Brandsma, Romayn Purmerend NED 1775 1781 nine-round 5
Braun, Eric arnhem NED 1519 1647 weekend 7
Braun, Steven Apeldoorn NED 1738 1756 nine-round 5
Breedveld, Andre Zaandam NED 1978 2007 nine-round 3
Breedveld, Erik Krommenie NED 1738 1835 nine-round 5
Breurkes, Richard Zwaanshoek NED 1592 1813 weekday 5nine-round 5
Brink, Barry AMSTERDAM NED 2358 2366 FM nine-round TOP
Brink, Ronald Heerhugowaard NED 1379 1346 weekday 8nine-round 8
Brinkhuis, Rody Nijverdal NED 1761 weekend 5
Brinkman, Dirk Zoetermeer NED 1549 1671 weekday 6
Broek, Thomas Egmond aan Zee NED 2198 2180 nine-round 2
Brokaar, Joey Hoogvliet Rotterdam NED 2003 2057 weekend 3
Broszeit, Peter Oer-Erkenschwick GER 1945 weekend 3
Brouwer, Erwin Hoorn NH NED 1641 1713 nine-round 6
Brouwer, Johanna Middelburg NED 1289 1419 weekend 8
Brouwer, Piet Oudewater NED 1499 weekday 7
Brouwer, Rein Bussum NED 2097 2088 nine-round 2
Brouwer, Timon Diemen NED 1930 1949 nine-round 3
Brouwer, Willem Middelburg NED 1520 1608 weekend 7
Brouwer, Wim Santpoort Zuid NED 1816 1876 nine-round 4
Bruins, Ron Almere NED 1661 1730 nine-round 6
Bruschke, Alexander Delft NED 1825 1770 weekend 4
Bueckers, Bernhard Metelen GER nine-round 6
Buikstra, Arjon Utrecht NED 2058 2083 weekend 2
Buis, Gerard Nieuwe Niedorp NED 1525 nine-round 7
Buis, Johan Heemskerk NED 1839 1881 nine-round 4
Buitink, Bert Sint Pancras NED 1869 1934 nine-round 4
Bulk, Fred Vijfhuizen NED 1338 weekday 8
Bulk, Jan Woerden NED 1508 weekday 5
Burer, Audry Veenendaal NED 1858 1864 nine-round 3
Burer, Humphrey Almelo NED 1785 nine-round 5
Burgsma, Sjoerd Jan Groningen NED 1590 weekend 7
Bus, Tom Dieren NED 2098 2125 nine-round 2
Buschman, Marten Amsterdam NED 1428 nine-round 8
Buschman, Rob haarlem NED 1584 1540 nine-round 7
Butterworth, Simon Leiden NED 1581 1685 nine-round 6
Buysman, Co Hoorn NED 1660 1745 nine-round 5
Cassimon, Hugo Antwerpen BEL weekday 9
Casteleijn, Diederick Ouderkerk aan den IJssel NED 2027 2065 weekday 3
Catshoek, Ton Heerhugowaard NED 1209 weekday 9
Cauwenberghs, Kenneth Mortsel BEL 1664 nine-round 5
Cchung, Chi Yun Den Haag NED 1881 1838 weekend 4
Cchung, Nyuk Lyn Den Haag NED 1797 1745 weekend 5
Chidichimo, Pedro Jose Maria Alcobendas ESP 1802 nine-round 4
Chin-a-Loi, Raymond Beverwijk NED 1164 weekday 9
Chira, Alex baia mare ROU nine-round 9
Chochoy, Patrick 95130 Franconville FRA 1618 nine-round 6
Christensen, John Christopher Hojstrup Silkeborg DEN 1702 weekday 5nine-round 5
Clausen, Co Heiloo NED 1386 nine-round 8
Clausen, Mieke Alkmaar NED 1284 nine-round 8
Clavero Alarcon, Jose Miguel Madrid ESP 1840 nine-round 4
Clemens, Frank Bad Oeynhausen GER 1936 weekend 3
Clevers, Frank Maastricht NED 1684 weekday 6
Coenen, Eduard roermond NED 2118 2141 nine-round 2
Coenjaerts, Rene Landgraaf NED 1664 1722 weekday 5weekend 5
Coerts, Marten Alkmaar NED 1891 1939 nine-round 3
Coffeng, Jay Amsterdam NED 1181 weekend 9
Colijn, Stefan Roosendaal NED 2324 2337 FM weekend 1
Coolen, Marlo Amsterdam NED 1702 1798 nine-round 5
Copier, Richard HOOFDDORP NED 1772 1831 nine-round 4
Cordes, Jule Amsterdam NED 1600 1586 weekend 6
Corpeleijn, Fred Heeten NED 1710 1708 weekday 5
Couwenberg, Pieter Goirle NED 1574 1667 weekend 6
Cramer, Adrienne Amsterdam NED 1605 1522 weekend 6
Dalmolen, Dick Haren NED 1689 weekend 6
Dalmolen, Stefan Amsterdam NED weekend 7
Dam, Wim wormer NED 1304 weekday 7
Damen, Jip Leiden NED 2190 2178 weekday 1weekend 1
Damen, Leo Almere NED 1844 2015 weekday 3
Dardha, Daniel Antwerpen BEL 2320 2342 FM weekend 1
Dauw, Sterre MECHELEN BEL 1841 2132 weekend 2
De Bock, Gijsbert Velserbroek NED 1640 weekend 6
De Bock, Thijs Haacht BEL 1908 2026 weekend 3
De Boer, Eelke Groningen NED 2325 2317 FM nine-round 1
De Boer, Marit Broek op Langedijk NED 1485 1283 nine-round 7
De Boer, Ruurd Leiden NED 1710 1756 weekend 5
De Boer, Sake Jan Groningen NED 1501 1521 nine-round 6
De Bruijn, Aad Haarlem NED 1952 1996 nine-round 3
De Bruijn, Theo Alkmaar NED 1548 1515 nine-round 6
De Bruijn, Tjerk-Peter Barendrecht NED 1807 weekend 3
De Bruin, Wouter Dordrecht NED 1819 weekday 4
De Freytas, Paul Hoogvliet-Rotterdam NED 1938 1950 nine-round 3
De Gids, Wil SCHIPLUIDEN NED 1578 weekday 7
De Glopper, Bart Spijkenisse NED 1887 1885 nine-round 4
De Goede, Jose Sint Pancras NED 959 weekend 9
De Goeij, Jean Oudewater NED 1648 nine-round 6
De Haan, Hans Den Haag NED 1765 1812 nine-round 5
De Haas, Bas Hoofddorp NED nine-round 9
De Haas, Johan Sassenheim NED 1414 weekday 8
De Haas, Maarten Heerhugowaard NED 1707 1878 nine-round 4
De Heer, Henk Linschoten NED 1774 1888 nine-round 4
De Hoop, Roel Maasdam NED 1258 weekend 8
De Jager, Leo Rotterdam NED 1880 1832 weekday 4
De Jager, Lex Santpoort-Noord NED 1392 weekend 7
De Jong, Eric Obdam NED 1407 nine-round 8
De Jong, Frank Breda NED 1892 1858 weekend 3
De Jong, Gerrit Nieuw-Vennep NED 1731 weekday 5
De Jong, Huib Amsterdam NED weekday 9
De Jong, Leen Bodegraven NED 2000 2036 nine-round 3
De Jong, Mats Nieuw Vennep NED 1499 1356 weekday 7weekend 7
De Jong, Quint nieuw-vennep NED 1455 weekday 7weekend 7
De Jong, Richard Heemskerk NED 1248 weekday 9
De Jong, Ti Gouda NED 1572 1631 weekend 6
De Jong, Tom Utrecht NED 2197 2219 FM nine-round 2
De Jong, Wiebe Groningen NED 1585 weekday 7
De Koning, Martin Amsterdam NED 1997 2040 weekday 2weekend 2
De Koning, Patrick IJMUIDEN NED 1522 weekend 7
De Koning, Roen Woubrugge NED 1364 weekday 7
De Kooker, Coen Hillegom NED 1233 weekend 9
De Kort, Willem Zundert NED 1633 1606 weekend 6
De Lagontrie, Jean LE PLESSIS ROBINSON FRA 1778 nine-round 5
De Lange, Gerard Haaksbergen NED 1576 1730 weekend 6
De Lange, Marieke Haaksbergen NED 1194 1259 weekend 9
De Leeuw, Kees Terheijden NED 1556 weekend 7
De Leur, Ben Rijsenhout NED 1873 1855 nine-round 4
De Man, Burg eemnes NED 1656 1657 weekend 4
De Meyere, Dirk Brugge BEL 1568 nine-round 7
De Ree, Martijn Beverwijk NED 1353 nine-round 8
De Reese, Elias Gent BEL 1596 1666 weekend 6
De Rijk, Jasper Ede NED 1312 weekday 8
De Roode, Martijn Haarlem NED 2057 2070 weekend 2
De Roode, Peter Velserbroek NED 2147 2134 weekend 2
De Rooij, Kevin Hoorn NED 1407 weekday 8weekend 8
De Ruig, Willem Haarlem NED 1360 weekday 7nine-round 8
De Ruijter, Sylvain Overveen NED 1741 1714 weekday 4nine-round 5
De Ruiter, Danny Akmaar NED 2312 2311 FM nine-round 1
De Ruiter, Marcel Oude-Tonge NED 1841 weekday 4
De Ruiter, Tom Naarden NED 1947 1995 nine-round 2
De Saegher, Chris Krommenie NED 2132 2167 weekend 2
De Valk, Bart Heemstede NED 1764 1805 nine-round 5
De Veij, Ton Purmerend NED 1889 1859 weekday 4
de Voogt, Juergen Neu Wulmstorf GER 2211 weekday 2weekend 2
De Vos, Leo Linschoten NED 1529 weekday 6weekend 6
De Vreeze, Frans Amsterdam NED 1541 1707 nine-round 5
De Vries, Auke gouda NED 1424 nine-round 7
De Vries, Emma Nijmegen NED 1942 1902 nine-round 3
De Vries, Jaap Beverwijk NED 1411 weekend 8
De Vries, Leon Schinnen NED 1794 1692 weekend 4
De Vries, Paul Ter Aar NED 2016 2069 weekend 3
De Vries, Rob Woubrugge NED 1398 nine-round 8
De Vries, Ronald Zoetermeer NED 1638 1738 weekday 6
De Vries, Victor Castricum NED 1707 1753 nine-round 5
De Waal, Henk Heerhugowaard NED 1204 nine-round 9
De Weerd, Bert Culemborg NED 1363 nine-round 8
De Wijk, Jaap Den Burg NED 1693 weekday 6
De Wilde, Rik Dordrecht NED 2147 2140 nine-round 2
De Wilde, Steven Spijkenisse NED 1812 1771 weekend 4
De Wildt, Piet bergen NED 1248 weekday 9
De Winter, Eric Rozendaal NED 1731 1766 weekday 4
De Winter, Paul Petten NED 1378 weekday 8
De Wit, Albert Zaandam NED 938 weekday 9nine-round 9
De Wit, Han Wijk bij Duurstede NED 1555 weekday 7
De Wit, Martijn Blokker NED 1573 1633 weekend 6
De Zoeten, Cato Voorschoten NED 1679 1573 weekend 6
De Zwart, Johan Amersfoort NED 1980 1995 nine-round 2
Dedebas, Emre Emin İZMİR TUR 2302 FM nine-round 1
Dekker, Albert Bergen NH NED 1748 1742 weekday 5weekend 5
Dekker, Derk Delft NED 1947 1855 weekend 3
Dekker, Ger Haarlem NED 1436 1526 weekday 7
Dekker, Ichelle Amsterdam NED 1345 weekday 8weekend 8
Dekker, Jasper Amsterdam NED 1753 1786 weekday 3weekend 3
Dekker, Jop Amsterdam NED 1850 1897 nine-round 4
Dekker, Jos Beverwijk NED 1545 1576 weekday 7nine-round 7
Dekker, Paul CAPELLE AAN DEN IJSSEL NED 1790 1805 nine-round 5
Dekker, Thiemen RUURLO NED 1598 1521 weekday 7
Dekker, Willem Julianadorp NED 1469 weekday 6nine-round 7
Dekker, Wim Purmerend NED 1631 1667 weekday 6nine-round 6
Dekkers, Hemmo castricum NED 1580 weekend 6
Den Haan, Cees-Jan Huizen NED 1682 weekend 6
Den Hartog, Marijn Bergschenhoek NED 2241 2187 nine-round 2
Denkers, Jan Almere NED 1574 weekend 7
Derosas, Maximiliano Rotterdam NED weekend 9
Deschuyteneer, Lucien Hellebecq BEL 1386 weekday 8
Dessens, John Gorinchem NED 1485 1272 nine-round 7
Deurloo, Marco Haarlem NED 1556 weekend 7
Di Bucchianico, Alessandro Son NED 2058 2076 weekend 2
Dielhoff, Johan Almere NED 1701 1750 nine-round 5
Dijker, Pieter Casticum NED 1325 weekday 8weekend 8
Dijkers, Hans Nieuwerkerk ad IJssel NED 1443 weekend 8
Dijkhuis, Henk Oldenzaal NED 869 weekend 9
Dijkstra, Matthijs Berlicum NED 2087 2052 nine-round 2
Dissel, Henk Utrecht NED 1932 1979 nine-round 3
Disselhoff, Rob Culemborg NED 1842 weekend 4
Dizdar, Orkun Istanbul TUR 1923 weekend 3
Dobbinga, Wijnand Rotterdam NED 1614 1621 nine-round 6
Doevendans, Arjen Haarlem NED 1524 weekend 7
Dol, Niels Huizen NED 1809 1701 weekend 4
Doodeman, Bas venhuizen NED 1571 1596 nine-round 7
Doolaard, Floris Ouderkerk aan den IJssel NED 1932 1935 weekday 2weekend 2
Draaisma, Gerard Hillegom NED 1441 nine-round 8
Dragstra, Joop Zaandam NED 1512 weekday 7
Drenthen, Arjan Delft NED 1834 1904 weekend 4
Drolenga, Bert Barendrecht NED 1829 weekend 4
Drost, Hans ZANDVOORT NED 1517 weekday 7
Druijf, Wout Hoorn NED 1574 weekend 7
Du Chatinier, Gunie Amersfoort NED 1905 1972 weekend 3
Du Chatinier, Pim Geleen NED 1673 weekend 6
Du Chatinier, Tom Stein NED 1461 weekend 7
Duchene, Rene Hoofddorp NED 2131 2149 nine-round 2
Dudink, Bas ijhorst NED 1944 1940 weekend 3
Duijn, Rob Haarlem NED 2168 2194 weekend 1
Duijs, Peter Zuid-Scharwoude NED 1671 1720 nine-round 6
Duijvelshoff, David Amsterdam NED 1657 weekend 6
Duijvesteijn, Andre Nieuw Vennep NED 1821 weekday 4
Duijzer, Jan Willem Pijnacker NED 2042 2030 weekend 3
Duin, Jeroen Almere NED 1551 1672 nine-round 6
Duin, Laurens Beverwijk NED 1936 1989 nine-round 3
Duinmaijer, Martin Bergen nh NED 1748 1798 weekday 5nine-round 5
Duivenvoorden, Ben Amsterdam NED 1666 1678 nine-round 6
Dunsche, Daniel Datteln GER 1830 weekday 4weekend 4
Dupain, Peter woerden NED 1665 weekday 6
Duquesnoy, Joost Heusden NED 1785 weekend 3
Duson, Robin Hoorn NED 1979 1983 nine-round 3
Duyverman, Henk oostwoud NED 1362 weekend 8
D`elia, Michele Lessines BEL 1419 nine-round 8
Ebels, Theo Groningen NED 1939 1999 nine-round 3
Eckert, Marius Waltrop GER 1996 weekday 3weekend 3
Eek, Jacob Eemnes NED 1794 1838 weekend 4
Egberts, Kees Bakkum NED 1634 1708 nine-round 6
Eijgelaar, Jeroen Bergambacht NED 1867 1936 nine-round 4
Eijk, Yuri Zaandam NED 1968 2013 weekend 3
Eiselin, Wim Haarlem NED 1440 weekday 8
Ekkelboom, Bert Apeldoorn NED 1593 weekend 7
Elgersma, Hanneke Aalsmeer NED 1589 1622 weekend 6
Elgersma, Onno Aalsmeer NED 2181 2190 weekday 2weekend 2
Elgersma, Simon Groningen NED 2218 2186 weekend 2
Elstgeest, Theo Haarlem NED 1375 weekday 8
Enserink, Henk De Meern NED 1782 1785 nine-round 5
Ercan, Selman Woerden NED 2046 2044 nine-round 3
Ero, Jan Hoogland NED 1591 1631 nine-round 6
Etmans, Maarten Ferwert NED 2012 2003 FM nine-round 3
Eveleens, Ed Zoetermeer NED 1686 1729 nine-round 5
Eveleens, Wim Amstelveen NED 1998 2013 nine-round 3
Faber, Hugo Berlicum NED 2001 2053 weekend 3
Farel, Edgard Gütersloh GER 1607 nine-round 6
Fasel, Ton Alkmaar NED 1873 1972 nine-round 3
Fayard, Alain Bruxelles FRA 2198 FM nine-round 2
Fekkes, Boor Les Mars NED 1535 nine-round 7
Ferwerda, Famke Groningen NED 1443 weekend 8
Filipan, Lavinia-Elena baia mare ROU nine-round 9
Flierman, Edwin Alkmaar NED 1751 1867 weekday 4
Floor, Dirk Houten NED 2198 2203 nine-round 2
Fokke, John Alkmaar NED 1495 1603 nine-round 7
Folkertsma, Peter Heiloo NED 1486 1617 weekday 7nine-round 7
Frans, Richard Bergen NED 2015 2024 weekend 3
Fratantuono, Emanuele Amsterdam ITA weekend 9
Freer, Rob Alkmaar NED 1865 1913 nine-round 3
Freier, Werner, Dr. Hildesheim GER 1895 weekday 4weekend 4
Freriks, Marijn Arnhem NED 1761 weekday 5weekend 5
Friesen, Philippe Huissen NED 1953 1912 weekend 3
Frijling, Jeroen Alphen aan den Rijn NED 1742 1746 nine-round 5
Fritschy, Richard Haarlem NED 1508 weekday 6
Fritz, Werner Wormerveer NED 1713 1801 nine-round 5
Froberg, Gert-Jan Leusden NED 1818 1870 weekday 4nine-round 4
Furstenberg, Tom ‘s-Hertogenbosch BEL 1781 1776 weekend 5
Gabriel, Uwe 30177 Hannover GER 2026 weekend 3
Gagnepain, Laurent Paris FRA 1693 nine-round 5
Galje, Hans Zaandam NED 2007 2026 nine-round 3
Galle, Andre Gent BEL 1936 1993 weekend 3
Garcia, Tony Leeuwarden NED 1733 weekend 5
Garris, Bryan W L Houston USA 1586 nine-round 7
Gasper, Joern Waltrop GER weekday 3weekend 3
Gattuso, Christophe Paris FRA 1883 nine-round 4
Gebhardt, Uwe Dornstadt GER 1919 weekend 3
Geels, Wim Velserbroek NED 1289 weekday 8
Geene, Joris Leidschendam NED 1817 1840 nine-round 4
Geentjens, Pieter Kapelle-op-den-Bos BEL 1688 weekend 6
Geerts, Alexander Diemen NED 2110 2110 weekend 2
Geertsema, Piet UITHOORN NED 1920 1935 weekend 3
Gelok, Melle Amsterdam NED 1601 weekend 5
Gerlings, Harm Heemskerk NED 1385 weekend 8
Gerritsma, Bert Den Haag NED 1514 weekday 7
Ghijsen, Pim Den Haag NED 2126 2135 nine-round 2
Ghisa, Alexander Humbeek BEL weekend 9
Ghisa, Robert Humbeek BEL weekend 9
Gieltjes, Frits Wageningen NED 1799 weekend 5
Giesesteijn, Willem eelde NED 1351 nine-round 8
Gijsbers, Joop Amsterdam NED 1474 1500 weekday 7nine-round 7
Giphart, Xander Amsterdam NED 2051 1985 nine-round 2
Gisbert Mir, Alejandro Barcelona ESP 1849 nine-round 4
Glas, Jack Enkhuizen NED 1554 weekday 7
Glas, Susanne HOORN NED 1442 weekend 8
Glimmerveen, Martin Delft NED 2027 2082 weekend 2
Godde, Matthias Kalmthout BEL 1747 1919 weekend 3
Godthelp, Tom Barendrecht NED 1498 weekday 7weekend 7
Goes, Sten Woerden NED 2217 2208 nine-round 2
Golbach, Floris Amsterdam NED 1878 1911 nine-round 4
Gooijers, Richard Heerhugowaard NED 1268 nine-round 7
Goorden, Johan Roosendaal NED 1825 1843 weekend 4
Goris-Schouwstra, Adry Bergen op Zoom NED 1722 1645 weekday 5
Goud, Peter Enschede NED 1594 1550 nine-round 7
Goudriaan, Jaap Amsterdam NED 1588 1657 nine-round 6
Goudriaan, Rafael Amsterdam NED 1651 1701 nine-round 6
Gouma, Ronald Apeldoorn NED 1849 1889 nine-round 4
Graaf, Jeroen Enkhuizen NED 1713 1809 nine-round 4
Graaff, Rob Hazerswoude-Dorp NED 1620 nine-round 6
Graafsma, Henk Uitgeest NED 1336 nine-round 8
Greven, Ron Alkmaar NED 1759 1827 nine-round 5
Grewing, Malte Oer-Erkenschwick GER weekend 9
Griesheimer, Edwin Venray NED 1682 weekend 6
Grimberg, Gilbert Paris FRA 2187 FM nine-round 2
Groen, Axel Uitgeest NED weekend 8
Groen, Cor Scheveningen NED 1807 1843 nine-round 4
Groen, David Hoorn NED 1655 weekday 6nine-round 6
Groenen, Kristian Culemborg NED 1792 weekend 5
Groenendijk, Patrick Den Haag NED 1712 weekday 5
Groenendijk, Rene Heerhugowaard NED 1464 nine-round 7
Groeneweg, Peter ijmuiden NED 812 weekday 9
Grondhout, Tijmen Heiloo NED 1862 weekend 4
Grondsma, Mark Amsterdam NED 2057 2080 weekend 2
Groot, Cornelis PURMEREND NED 1551 1707 nine-round 6
Groot, Ronald Alkmaar NED 1952 1953 nine-round 3
Grooten, Herman Eindhoven NED 2345 2382 IM nine-round 1
Grooten, Tommy Eindhoven NED 1750 1649 nine-round 5
Groothuizen, Ronny Amsterdam NED 1746 nine-round 5
Gruenbauer, Willem WOUDENBERG NED 1532 weekday 6
Gul, Halil ijmuiden NED 1674 weekend 5
Gundogmus, Alaettin Maastrcht NED 1544 1585 weekend 7
Gutkind, Kedem Leiden NED 2049 2071 nine-round 2
Haak, Michiel Amstelveen NED 1557 weekday 6
Haakman, Adri Enkhuizen NED 1913 2034 nine-round 2
Hacker, Jonas Treuchtlingen GER 2350 FM nine-round 1
Hageman, Ger Utrecht NED 1818 1925 nine-round 4
Hageman, Harry Limmen NED 1502 weekday 7
Hagen, Tejo Amsterdam NED 1579 1673 nine-round 6
Halfhide, Sebastian Utrecht NED 2235 2278 FM nine-round 2
Hamersma, Peter Driehuis NH NED 1751 1851 nine-round 4
Hanewinkel, Martin Beelen GER 2037 nine-round 3
Happel, Henk Voorschoten NED 2002 2045 FM nine-round 3
Harmse, Paul Castricum NED 1502 1663 nine-round 7
Harmsen, Gerrit Maarssen NED 1946 weekday 3
Hartmann, Thomas Ulm GER 1973 weekend 3
Hartog, Ed Amsterdam NED 1507 nine-round 7
Hartog, Joris Alkmaar NED weekend 8
Harzevoort, Mike Utrecht NED 1864 weekday 4
Haselhorst, Helmut Steinfurt GER 1988 2144 nine-round 2
Hatzmann, Mirthe HEEMSKERK NED 1490 1374 weekend 7
Haubold, Christian Lucas Hecklingen GER weekday 9weekend 9
Haubold, Sebastian Marcel Hecklingen GER weekday 9weekend 9
Havenaar, Jan Lisse NED 2013 2057 nine-round 2
Hazekamp, Thomas Wijhe NED weekend 9
Hazenberg, Frans ALMERE NED 1908 1975 nine-round 3
Heemskerk, Wim Bodegraven NED 2220 2223 FM nine-round 1
Heijink, Rob Broek op Langedijk NED 1701 1779 nine-round 4
Helder, Marc Aartswoud NED 2105 2134 nine-round 2
Helsen, Roger Vorselaar BEL 1474 weekday 7
Hendriks, Jos Schagen NED 1750 1691 weekend 5
Hendrikse, Ad Velserbroek NED 1906 1940 weekday 3
Hennekes, Jacques dordrecht NED 2038 2040 nine-round 2
Hennink, Wouter Amersfoort NED 1948 2004 weekend 3
Hensbergen, Willem Aalsmeer NED 2125 2019 weekday 2nine-round 2
Henseler, Jorgen Nijkerk NED 2008 2019 nine-round 3
Hettema, Jan Oudorp NH NED 1408 weekday 7weekend 7
Heuts, John Simpelveld NED 1848 1867 weekend 4
Hiemstra, Geert Amsterdam NED 1368 nine-round 8
Hijma, Pieter Zoetermeer NED 1459 weekday 7
Hilarius, Sander Leiden NED 1863 1905 weekday 4weekend 4
Hilwerda, Jonas Groningen NED 2093 2147 weekend 2
Hlavaj, Bela Vlaardingen NED 1655 1720 nine-round 5
Hoeben, Piet Tegelen NED 1546 weekday 7
Hoegen Dijkhof, Harrald Nieuw-Vennep NED 1730 1770 weekday 5
Hoekstra, Peter Heerhugowaard NED 1948 2001 weekend 3
Hoekstra, Ronald Haarlem NED 1671 1766 nine-round 5
Hoenderdos, Daniel ENKHUIZEN NED 1445 weekend 8
Hoff, Pim Zaandijk NED 1733 1827 nine-round 5
Hofman, Meindert Amsterdam NED 1352 nine-round 8
Hogervorst, Paul Almere NED 1455 nine-round 7
Hollander, Bert Limmen NED 1801 weekend 4
Hollander, Sandra Limmen NED 1590 weekend 6
Hollanders, Toon Bergen NED 1443 1241 nine-round 7
Holscher, Peter Zwaag NED 1969 2026 nine-round 2
Honig, Dick Badhoevedorp NED 1787 1870 nine-round 4
Honkoop, Gilian Assendelft NED 2020 1992 weekend 3
Honkoop, Mark Assendelft NED 1698 1670 weekend 5
Honkoop, Martin Assendelft NED 1831 weekend 4
Honkoop, Stella Assendelft NED 1587 1650 weekend 6
Hoogenes, Eric Bergschenhoek NED 1999 1982 weekend 3
Hoogenes, Menno Bergschenhoek NED 1834 weekend 4
Hoogeveen, Luuk Leiden NED 1543 1662 nine-round 6
Hooglander, Ruud Geleen NED 1683 weekday 6
Hooijmans, Max Nieuwe Niedorp NED 1462 weekend 7
Hooijmans, Merijn Nieuwe Niedorp NED 1227 weekend 9
Hoosbeek, Jan Woerden NED 1639 1797 weekend 5
Hoosein, Fazeel Eindhoven NED 1232 weekend 9
Hoosein, Shakeel Uden NED 1448 weekend 8
Hopman, Pieter Middenbeemster NED 2289 2310 IM nine-round 1
Hordijk, Frank Noordwijk NED 1544 1649 nine-round 7
Hortensius, Kees Leiderdorp NED 1626 1683 weekend 6
Hortensius, Lisa Zeist NED 2126 2129 weekend 1
Houpst, Christiaan Kootstertille NED 1696 weekday 6
Houweling, Bert Terschuur NED 2001 1975 weekday 3weekend 3
Hovenga, Alje Amsterdam NED 2155 2157 weekend 2
Hovens, Geert Tegelen NED 1832 1947 weekend 4
Hoving, Peter amsterdam NED 1448 nine-round 8
Huang, Luna Eindhoven NED weekend 9
Huang, Wendy Eindhoven NED 1622 1586 weekend 6
Huenemeyer, Dirk Düsseldorf GER 1974 weekend 3
Huijzer, Joop Lansingerland NED 1943 2001 nine-round 3
Huisman, Basten Sint-Oedenrode NED weekend 9
Hummel, Dick Drachten NED 1840 1948 nine-round 3
Hummel, Joop groningen NED 2062 2049 nine-round 2
Huson, Hans Haarlem NED 1540 nine-round 6
Huysman, Robert Sint-Pieters-Leeuw BEL 1395 weekday 8
Ibrahim, Ashraf Houten NED 1871 1858 weekend 4
IJzermans, Cees Rotterdam NED 2224 2191 nine-round 2
Ippel, Cornelius Lisse NED 1811 1754 nine-round 4
Jackson, Julius Cambridge ENG 1512 nine-round 6
Jackson, Nicholas Cambridge ENG 1764 nine-round 4
Jackson, Paul R Lancaster ENG 1557 weekday 7
Jacobs, Michel Zaltbommel NED 1388 weekday 7
Jaekel, Michael Sehnde GER 1731 weekend 5
Jaitly, Shrey Heemstede NED 1533 weekend 7
Jakhari, Ansh spijkenisse NED 1720 1558 nine-round 5
Jansen, Albert Utrecht NED weekend 9
Jansen, Hans Haarlem NED 1696 1733 nine-round 5
Jansen, Irma Heerhugowaard NED 1009 weekend 9
Jansen, Jan IJmuiden NED 1616 weekend 6
Jansen, Thomas Kaldenkirchen NED 1393 weekday 8
Jansma, Dennis Monnickendam NED 1515 1360 nine-round 7
Janssen, Leon Amsterdam NED 1789 weekend 5
Janssen, Ron Tuitjenhorn NED 1022 weekday 9
Jaquet, Reinier AMSTELVEEN NED 1181 weekday 9
Jaquet, Reinier Oosterhout NED 1866 1918 weekend 4
Jaspers Focks, Harry ZEEWOLDE NED 1662 nine-round 6
Jean, Robert Lisses FRA 1589 nine-round 5
Jong de -Meijer, Annie Bodegraven NED 1627 nine-round 6
Jongen, Gerard Purmerend NED 1346 1447 nine-round 8
Jongenelen, Roel Hedel NED 1482 weekday 7
Jongkind, Kees Heiloo NED 1717 1796 nine-round 5
Jonker, Jan Salon de Vergt FRA 1307 nine-round 8
Jonkers, Bas Amsterdam NED 1894 1885 weekday 3weekend 3
Jonkman Inza , Sophia Leticia BEVERWIJK PER 1112 1066 nine-round 9
Jonkman Inza, Amelia Marry BEVERWIJK PER 1379 1141 nine-round 8
Jonkman, Bernard BEVERWIJK NED 1027 nine-round 9
Jorritsma, Stefan Heemskerk NED 1739 1793 nine-round 5
Kalkbrenner, Klaus 45357 Essen GER weekend 7
Kalkman de Koster, Franzke Hellevoetsluis NED 1412 1490 nine-round 7
Kalkman, Rob Spijkenisse NED 1874 1920 nine-round 4
Kalle, Erwin Bergen op Zoom NED 2016 2027 nine-round 3
Kalma, Jildo Amsterdam NED 1882 1869 nine-round 4
Kamps, Ronald Alkmaar NED 1521 1700 weekday 6
Kanis, Sierk Duivendrecht NED 1958 1940 nine-round 3
Kanninga, Rene Zaandam NED 1708 weekend 5
Kapitany, Karoly Breda NED 1564 1434 nine-round 7
Kaptein, Peter Hillegom NED 1486 1511 weekend 7
Kaptein, Xander Hoorn NED 1277 weekend 8
Karstens, Lex Breda NED 1887 1908 nine-round 4
Kastelein, Gerard Rotterdam NED 1618 1731 nine-round 5
Kastelijn, Toine Alphen aan den Rijn NED 1933 1942 nine-round 3
Kat, Bob Eemnes NED 1440 weekend 8
Kat, Rudolf Alphen aan den Rijn NED 1972 1945 nine-round 3
Keetman, Maaike Heiloo NED 2145 2176 nine-round 2
Keijl, Goossen Zunder NED 1526 weekend 6
Keijsper, Jan BERGEN NH NED 1915 1837 weekend 3
Keijzer, Leo Nieuwegein NED 1650 1721 nine-round 6
Keizer, Be Amsterdam NED 1550 weekday 6
Keizers, Paul Almere NED 1481 1515 nine-round 7
Keja, Patrick Beverijk NED 920 nine-round 9
Kelderman, Jan Willem Houten NED weekend 9
Kerkvliet, Dick Haarlem NED 1074 nine-round 9
Kerkvliet, Max Haarlem NED 2153 2167 nine-round 2
Kerssens, Henk Akersloot NED 1341 weekday 8
Kerssens, Piet Zaandijk NED 1592 nine-round 7
Kersten, Jan Nijmegen NED 1769 1699 nine-round 5
Keuken, Menno Amsterdam NED 1660 weekday 6
Kienhuis, Werner Montagnac FRA 1586 1670 weekend 5
Kirsch, Johann Oer-Erkenschwick GER weekend 8
Klaassen, Wim Zeist NED 1343 1151 weekday 8nine-round 8
Klaren, Duncan Almere NED 1991 2006 nine-round 3
Klaren, Oscar Almere NED 1600 1292 weekend 6
Klein Schiphorst, Leon Akersloot NED 1090 weekday 9
Klein, Jorik Sliedrecht NED 1867 1825 weekend 4
Klein, Leen Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1672 1777 nine-round 5
Klein, Lucas UTRECHT NED 1528 1481 weekend 7
Kleinjan, Pim Rotterdam NED 1767 1814 nine-round 5
Klepke, Ricardo Hellevoetsluis NED 2234 2209 weekend 2
Klimbie, Jasper Haarlem NED weekend 9
Klink, Dennie Nijverdal NED 1811 weekend 4
Kniestedt, Peter Purmerend NED 1304 weekend 8
Knigge, Hans Rijswijk NED 1541 weekend 7
Knigge, Mark Leiden NED 1595 weekend 7
Knipscheer, Poulien Rotterdam NED 1552 weekend 7
Knoester, Klaas Amsterdam NED 1454 nine-round 7
Knol, Daniel Almere NED 1533 1456 weekend 7
Knol, Geon Haren NED 2070 2096 nine-round 2
Knol, Jeffrey Almere NED 1129 1077 weekend 9
Knuijt, Johan Oudewater NED 1140 weekday 8
Koedam, Hans Rotterdam NED 1492 weekend 7
Koeleman, Gerard Almere NED 1700 1843 nine-round 5
Koelmans, Jan Willem Den Haag NED 2019 2000 nine-round 3
Koeman, Dave Amsterdam NED weekend 9
Koes, Richard Schiedam NED 1829 1810 nine-round 4
Koeweiden, Bart Ede NED 1794 1819 weekend 4
Koeweiden, Theo Rheden NED 1484 1546 weekend 7
Kokje, Joris Utrecht NED 2215 2232 FM weekend 2
Koks, Paul Den Haag NED 1582 1606 nine-round 7
Konijnenberg, Esther Voorst NED 1386 weekday 7
Koning, Nico Volendam NED 1730 weekend 4
Koning, Sander Hoorn NED 1653 nine-round 6
Konings, Frans Tilburg NED 2215 2235 FM weekday 2
Kooij, Bob Arnhem NED 1571 weekday 7
Kooij, Tom Amsterdam NED 1344 weekday 8
Kooiman, Egbert Castricum NED 1690 1670 nine-round 6
Kooiman, Piet Amsterdam NED 1858 1929 nine-round 4
Kools, Jasper Hilvarenbeek NED 1668 weekend 6
Koomen, Rowan Enkhuizen NED 1131 nine-round 9
Koopman, Frans Heemskerk NED 1673 weekday 6
Koopman, Jan Wormer NED 1485 1665 weekday 7nine-round 7
Koopmans, Perry Monnickendam NED 1499 1634 weekday 7nine-round 7
Koper, Paul IJmuiden NED 1461 1570 weekday 7
Koppenaal, Jan Pieter Winschoten NED 1669 weekend 6
Kortendijk, Albert Almere NED 1866 1857 nine-round 4
Kortenoeven, Gerard Venray NED 1755 1791 weekend 5
Korving, Frank Leiden NED 1691 weekend 6
Kosakowski, Jakub Bialystok POL 2413 FM nine-round 1
Kossen, Johannes Lelystad NED 2123 2081 nine-round 2
Kraaij, Ton Uithoorn NED 1339 weekday 8
Kramaley, David Swindon ENG 1844 weekend 4
Krijtenberg, Ed Gouda NED 1354 weekday 8
Krings, Christoph Oer-Erkenschwick GER 2192 nine-round 2
Kroezen, Roland Groningen NED 1555 1695 nine-round 6
Kroon, Johan Bussum NED 1520 weekday 7
Kroon, Mike Neerijnen NED 1917 1914 nine-round 3
Kroot, Ad Waalwijk NED 1913 weekend 3
Krouwel, Robert Barneveld NED 1838 1816 nine-round 4
Kruijf, Caspar Almere NED 1906 1927 nine-round 3
Kruisselbrink, Leo Velserbroek NED 1554 nine-round 6
Krul, Johan Noord-Scharwoude NED 1193 weekend 9
Krul, Piet Noord-Scharwoude NED 1353 weekend 8
Kuchler, Ruud Amersfoort NED 1727 1731 weekend 5
Kuijper, Hans Haarlem NED 1413 weekend 8
Kuijs, Gerard Castricum NED 1647 1731 nine-round 6
Kuijs, Piet Limmen NED 1769 1800 nine-round 5
Kuin, Jan Hoogwoud NED 1295 nine-round 8
Kuiper, Machiel Katwijk NED 1486 1541 nine-round 7
Kuipers, Nico Amsterdam NED 1465 nine-round 7
Kumar, Prajit Sai Den Haag NED 1384 weekend 8
Kumar, Prayan Sai Den Haag NED weekend 9
Kunst, Andre IJmuiden NED 1915 1966 nine-round 3
Kuntzelaers, Piet TEGELEN NED 1429 weekday 8
Kusse, Marcel Diemen NED 1621 1657 nine-round 6
Kutchoukov, Daniel Almere NED 1837 1838 nine-round 4
Laan, Aad Hoorn NH NED 1667 1698 weekday 6
Laan, David Amsterdam NED 1963 1965 nine-round 3
Labruyere, Roger Almere NED 1687 1760 nine-round 5
Lahaye, Rick Rotterdam NED 2384 2394 weekday 1weekend 1
Lameris, Ron Heemskerk NED 1298 weekday 8nine-round 8
Lamers, Marco Nijverdal NED 1711 weekend 5
Lamers, Stan Nijmegen NED 1539 weekday 7
Lammens, Ed Mijnsheerenland NED 1658 1726 weekday 5weekend 5
Lammens, Tim Utrecht NED 2282 2262 FM weekend 1
Landsbergen, Ron Voorburg NED 1932 1990 weekday 3
Landsheer, Jeroen Rotterdam NED 1523 nine-round 7
Langbroek, Aarnout Amsterdam NED 1653 1671 nine-round 6
Langedijk, Ardjan Heemstede NED 2060 2092 nine-round 2
Langen, Ralf Kohlscheit GER 1868 weekend 4
Langman, Dim Haarlem NED 1288 weekday 8
Lansbergen, Aad Assendelft NED 1676 weekend 6
Lardenoye, Bert Amersfoort NED 1743 1700 weekday 5nine-round 5
Lauwers, Brent Leest BEL 1322 weekend 8
Lauwers, Timo Leest BEL 1254 weekend 8
Leenart, Frits Alkmaar NED 1711 1739 nine-round 5
Leeuwerik, Hans Castricum NED 1758 1780 nine-round 5
Legemaat, Gert Delft NED 2232 2205 nine-round 2
Lemkes, Herman Nieuw Vennep NED 1631 1684 nine-round 6
Lemmen, Gerrit alkmaar NED 1767 1780 nine-round 5
Lesman, Karol Amsterdam NED 1450 1285 weekend 7
Lessmann, Edwin Tilburg NED 1856 1745 weekend 4
Lessmann, Francis Amsterdam NED 2014 2052 weekend 3
Liebert, Erwin Tallinn EST 1927 nine-round 3
Liefrink, Feike Barendrecht NED 1987 1840 weekend 3
Ligteringen, Allard Haarlem NED 1874 1931 weekend 3
Limmen, Jaap Limmen NED 1342 1467 nine-round 8
Limpens, Willem Den Haag NED 1642 weekday 6
Lipka, Jo ZOETERMEER NED weekend 9
Lith, Tony Amsterdam NED 1638 1721 nine-round 5
Lochan, Brian Purmerend NED weekend 9
Lodhi, Mahmood Lahore PAK 2350 IM nine-round 1
Loedeman, Bert Amersfoort NED 1416 1568 weekend 7
Logie, Bernard Roeselare BEL 1699 weekend 6
Looijen, Jan Amsterdam NED 1207 weekday 9weekend 9
Loos, Jeroen Zandvoort NED 1613 1704 nine-round 6
Lubrano, Bernhard mollans sur ouveze FRA nine-round 7
Lucifora, Nicolas Arlon BEL 1775 nine-round 5
Lupulescu, Adrian-Calin Timisoara ROU 1922 nine-round 3
Lust, Erik Oostzaan NED 1703 weekend 5
Lutz, Chris Utrecht NED 1806 weekend 4
Lyell, Mark London ENG 2325 FM nine-round 1
Maas, Frans Vlaardingen NED 1504 nine-round 7
Madularea, David Den Haag NED 1274 weekend 8
Maijers, Adri Heerhugowaard NED 1520 1466 nine-round 7
Mak, Nico alkmaar NED 1684 1778 nine-round 5
Makkinje, Jeroen Huizen NED 1374 nine-round 8
Mandersloot, Robin Zaandam NED 1791 1754 weekend 5
Manni, Piet Heerhugowaard NED 1387 nine-round 8
Manshanden, Nick Hoorn NED 2015 1981 nine-round 2
Manuel, Peter Weesp NED 1981 2030 nine-round 3
Marcelis, Ronald Westzaan NED 1585 1511 nine-round 7
Marks, Albert Oosterbeek NED 1667 1833 weekday 5
Markus, Gijs Amsterdam NED 1597 1716 nine-round 6
Marshall, Michael Copenhagen DEN 1916 nine-round 4
Martens, Frans ZOETERMEER NED 1585 1661 nine-round 6
Martinez, Anna Wageningen NED 1832 1849 weekend 4
Martinez, Sara Wageningen NED 1663 1583 weekend 6
Maters, Arthur Beusichem NED 1935 1989 weekend 3
Mauritz, Erik Amsterdam NED weekend 9
Mehnavian, Afshin alkmaar NED 1602 nine-round 6
Meij, Jim Badhoevedorp NED 1382 weekday 8nine-round 8
Meijer, Kim Rotterdam NED 1247 1177 weekend 7
Meijer, Paul Utrecht NED 1347 weekend 8
Meijer, Robbert Barendrecht NED 1909 1882 weekday 3weekend 3
Meijer, Wilmar Hoogvliet NED 2013 2050 nine-round 3
Meijers, John Koog aan de Zaan NED 1014 nine-round 9
Meintser, Tom Amsterdam NED 1690 1841 nine-round 5
Meirmans, Ruben Purmerend NED weekend 9
Melchers, Bert-Jan Purmerend NED 1390 1442 weekday 8nine-round 8
Melgers, Jaap Wageningen NED 1596 weekend 7
Mengerink, Ynze Vaesrade NED 2136 2136 nine-round 2
Merbis, Max Haarlem NED 2092 2105 nine-round 2
Merkul, Eugen Amsterdam NED 1328 weekend 8
Merse, Leo Heemskerk NED 1147 weekend 9
Meruma, Arie NIEUW-VENNEP NED 1738 1757 weekday 4
Mesman, Edwyn Haarlem NED 2206 2213 nine-round 2
Metz, Johan Amsterdam NED 1664 weekend 6
Meuwissen, Marc Amsterdam NED 1812 1875 weekend 4
Meyles, Willem heiloo NED 1877 1811 weekend 4
Michielsen, Lies blanden BEL 1265 1398 weekend 8
Middelhoven, Hein Zaandam NED 2171 2213 weekend 2
Middelhoven, Huib Zaandam NED 1987 1987 weekend 3
Miedema, Cees Enkhuizen NED 1559 weekday 7
Mienis, Dennis Alkmaar NED 1966 1989 nine-round 2
Mihailescu, Lucian RIJSWIJK NED 1759 1735 nine-round 5
Mihalca, Imre-Gheorghe baia mare ROU 1687 nine-round 6
Mijnheer, Erik Borne NED 1531 weekend 6
Mijnheer, Peter Emmen NED 2058 2074 weekend 2
Milli, Serkan PURMEREND NED 1560 1671 weekday 5nine-round 5
Mittertreiner, Aad Den Haag NED 1576 1680 nine-round 6
Moebius, Lukas Oer-Erkenschwick GER weekend 9
Moeller, Wolfgang Bochum GER 1450 nine-round 7
Moerkerken, Remko Gouda NED 1843 1919 weekday 4
Moes, Joris Zaandam NED 2060 2047 weekend 2
Molanus, Eva Meppel NED 1245 1282 weekend 8
Molanus, Florian Meppel NED 1462 1270 weekend 7
Molanus, Lennart Meppel NED 1492 1552 weekend 7
Molenaar, Christiaan Den Haag NED 2109 2141 nine-round 2
Molenaar, Toine De Weere NED 1812 1725 weekday 4weekend 4
Mollenkamp, Ron Alkmaar NED 1554 1701 nine-round 6
Moller, Werner amsterdam NED 1966 1996 weekday 3weekend 3
Montsma, Foppe-Jan Rijswijk NED 1813 1867 nine-round 4
Mooijweer, Joost Barendrecht NED 1352 weekend 8
Moonen, Kevin Den Dolder NED weekend 9
Morice, Ludovic Paris FRA 2063 nine-round 2
Morsink, Hans Hoogkarspel NED 1349 nine-round 8
Mosegaard, Klaus Copenhagen DEN 1761 weekday 5weekend 5
Movsisjan, Manwel beverwijk NED weekend 9
Mueller, Lenny William Oer-Erkenschwick GER weekend 8
Mueller, Werner Wermelskirchen GER 1731 weekday 5
Mulder, Ben Nieuw-Vennep NED 1645 weekday 6
Mulder, Catharinus Leeuwarden NED 1958 1970 weekday 3
Mulder, Menno Amsterdam NED 1538 1400 nine-round 7
Mulder, Mick Velserbroek NED 1728 1740 weekend 5
Mulder, Piet Groningen NED 1859 1877 weekday 4
Muller, Jos Hengelo NED 1673 weekend 6
Muller, Piet Hillegom NED 1496 weekend 7
Munster, Patrick BORNE NED 1951 weekend 3
Nagel, Jan Hilversum NED 1760 1864 nine-round 4
Nagel, Yvette Hilversum NED 1935 1991 WFM weekend 2
Nagtegaal, Martin Hoofddorp NED 1353 nine-round 8
Namaganda, Christine Kampala UGA 1584 WFM nine-round 7
Neijzing, Dale Hoorn NED 1399 weekend 8
Neisingh, Nils Utrecht NED 1767 1662 weekend 5
Neumann, Robert Waltrop GER weekday 5weekend 5
Neumeijer, Ruud Rotterdam NED 1637 1590 nine-round 6
Neuteboom, Martin Delft NED 1456 nine-round 7
Ng, Wesley Amsterdam NED 1610 weekend 6
Nieberg, Debby Amsterdam NED 1416 weekend 8
Nieland, Wim Egmond aan Zee NED 1869 1866 nine-round 4
Nielsen, Gert Aage Hillerød DEN weekday 7
Nieuwenhuizen, Ruud Krommenie NED 1696 weekend 5
Niewenhuis, Ruud Alkmaar NED 1786 1854 nine-round 4
Nino, Rafael Assendelft NED weekday 9
Nolf, Franky Blankenberge BEL 1630 weekend 6
Noordam, Arend Alkmaar NED 1488 nine-round 7
Noordhoek, Henk Zoetermeer NED 2004 2014 nine-round 3
Noordhoff, Enno Haarlem NED 2019 2057 nine-round 3
Noordijk, Ed Oegstgeest NED 1732 1770 nine-round 5
Noordkamp, Wouter Voorburg NED 2012 2027 weekday 2nine-round 3
Noteboom, Gren Heemskerk NED 1568 1672 nine-round 6
O Mahony, Cian Amsterdam NED 1471 1495 weekday 7nine-round 7
Obdam, Leo Alkmaar NED 1364 weekday 8
Officier, Tom Amersfoort NED 1989 1999 weekend 3
Ogink, Nijs Deventer NED weekend 9
Okeeffe, Thomas Manchester FID weekday 9
Okeke Issac Lagos NGR 1739 nine-round 5
Oliemans, Cor Papendrecht NED 1765 1922 nine-round 4
Oosterlaken, Ed Oudewater NED 2023 2075 nine-round 3
Op t Hoog, Joost Tilburg NED 1803 weekend 4
Ophuijsen, Bob Haarlem NED 1242 weekday 9
Oranje, Richard Den Haag NED 2098 2105 nine-round 2
Orbons, Richard Landgraaf NED 1690 1621 weekend 5
Ory, Jean-Paul oudkarspel NED 1935 1930 nine-round 3
Ossebaar, Hans Woerden NED 1503 1624 weekday 7
Osterwald, Elwin Amsterdam NED 2164 2160 weekend 2
Otten, Frank Heemstede NED 1417 weekend 8
Oudejans, Martin Zaandam NED 1630 1723 weekend 6
Oudheusden, Arjen Den Haag NED weekday 9
Oudshoorn, Paul Leiden NED 1744 weekday 5
Out, Joost Beverwijk NED 1601 1662 nine-round 6
Overeem, Marc Amsterdam NED 2140 2171 FM nine-round 2
Overweg, Danny Almere NED 1918 1922 weekend 3
Oxener, Aldo Woerden NED 1548 1575 nine-round 7
Ozatas, Okan Amsterdam TUR 1994 2042 nine-round 3
Pancharajah, Abisan Leiden NED weekend 9
Panneman, Thomas Spijkenisse NED 1552 weekend 7
Panzer, Werner Geilenkirchen GER 1674 1648 weekend 6
Paternotte, Stephan Amersfoort NED 1994 1954 weekend 3
Patil, Mahesh Hoofddorp NED 1700 1750 nine-round 5
Pauw, Martijn Wageningen NED 1975 2012 nine-round 2
Pazienza, Giovanni Den Haag NED weekend 9
Pech, Christian Stadt Eldagsen GER weekday 6weekend 6
Peelen, Piet AMSTERDAM NED 2317 2336 IM nine-round 1
Peereboom, Ger Alkmaar NED 1468 1555 nine-round 7
Pelt, Hans Purmerend NED 1634 1656 nine-round 6
Perez Garcia, Hebert Julianadorp – Den Helder NED 2058 2081 nine-round 2
Peters, Harry Alkmaar NED 1692 1764 weekend 5
Peters, Paul Bergen lb NED 1571 weekend 7
Peters, Wim Almere NED 1504 nine-round 7
Pham, Khoi Amsterdam NED 1997 2040 nine-round 3
Piek, Emiel Heerhugowaard NED 1439 nine-round 8
Piel, Ruben Blaricum NED 1827 1823 weekday 4
Pieters, Casper Weesp NED 1649 weekend 6
Pijpers, Arthur Zoetermeer NED 2472 2473 IM nine-round 1
Pillai, Abhishek Amsteveen FID 1189 weekend 9
Pilon, Jeffrey Alkmaar NED 1808 weekend 4
Plomp, Barth Arnhem NED 1907 1981 weekday 3
Plomp, Jan Hillegom NED 1449 weekend 8
Plooijer, Johan alkmaar NED 1695 1777 nine-round 5
Pluijmen, Theo Hoensbroek NED 1898 nine-round 4
Poel, Jacob Purmerend NED 1427 weekday 6nine-round 6
Poelsma, Jos enschede NED 1664 weekday 6
Pol, Nico Waalwijk NED 1860 weekend 4
Polak, Indra Haarlem NED 2179 2114 nine-round 2
Polak, Roel amsterdam NED 1074 nine-round 9
Poland, Jan Alkmaar NED 1716 1838 nine-round 5
Poldermans, Daan Amsterdam NED 1562 1664 nine-round 6
Poncin, Peter Hoorn NED 1953 1995 nine-round 3
Pool, Jan Woerden NED 1572 1614 nine-round 7
Post, Hendrik Arnhem NED 1379 weekend 7
Post, Henk Heemstede NED 1291 weekend 8
Post, Louwe Ijmuiden NED 1258 nine-round 8
Postema, Wim Amsterdam NED 1820 1855 weekday 4
Posthumus, Wim Bleiswijk NED 1700 1766 nine-round 5
Postma, Arjen Ouderkerk a/d Ijssel NED 1375 weekday 8
Postma, Gerard Vleuten NED 1712 weekday 5
Prent, Tom Amsterdam NED 1598 1660 weekday 5weekend 5
Pruessner, Randolf Hannover GER weekend 9
Puister, Rudolf Purmerend NED 1580 nine-round 6
Punt, Willem Alkmaar NED 1612 1779 weekday 6
Purgaj, Christopher Schwyz RSA 1739 nine-round 5
Puyn, Ron Venray NED 1787 weekend 5
Quarre, Sido Enkhuizen NED 1574 1594 nine-round 7
Quattordio, Juan Jose Haarlem ARG weekday 2weekend 2
Rakhorst, Wim Beverwijk NED 1927 1945 nine-round 3
Reed, James Wijchen NED 1840 nine-round 4
Regeling, Chris Utrecht NED 1761 1734 nine-round 5
Reibel, Edgar Haastrecht NED 1496 nine-round 7
Reijnders, Willem Alkmaar NED 1539 weekend 7
Reisner, Hans Bad Ischl AUT 1583 nine-round 7
Reitema, Frans Amsterdam NED 1445 nine-round 8
Renkema, Geert Amsterdam NED 1410 nine-round 8
Reurs, Frank PURMEREND NED 1490 weekend 7
Reynaert, Willem Amsterdam NED weekday 9
Ridderikhoff, Roel Zwaag NED 1535 weekday 7
Riera Mestres, Josep Vic ESP 1578 nine-round 7
Rietveld, Jan Alkmaar NED 1517 nine-round 7
Rietvink, Liesbeth Zeist NED 1628 1740 weekend 5
Rijken, Arnold Nieuwerkerk ad yssel NED 1498 nine-round 7
Rijkers, Roman Uden NED 1555 weekend 7
Rijnders, Nanno Amsterdam NED 1533 weekend 7
Rijnveld, Rudolf Bergen NED 1669 weekday 6
Ritsema, Ronald Hoorn NED 2038 2040 nine-round 3
Rocher Gonzalez, Vicenc El Madnou ESP 1798 weekday 5
Roebers, Eline Amsterdam NED 1918 1981 nine-round 3
Roelofszen, Tom Heerhugowaard NED 1703 weekend 5
Roels, Sofie Lovendegem BEL weekday 9
Roelse, Liesbeth Beverwijk NED 1332 nine-round 8
Roering, Ed Oostzaan NED 2170 2170 nine-round 2
Roes, Frans Amsterdam NED 1605 1569 weekend 6
Roet, Siem Haringhuizen NED 1846 1960 nine-round 4
Rogge, Marloes Purmerend NED 1441 1442 nine-round 8
Rogge, Peter purmerend NED 1151 nine-round 9
Roggeveen, Pieter Hilversum NED 2272 2240 weekday 1
Roman, Hugo Bredene BEL 1772 weekend 5
Romanesco, Roel Tilburg NED 1784 1826 nine-round 4
Romano, Luis Miguel Porto POR 2131 nine-round 2
Romijn, Alex Purmerend NED 1540 weekend 7
Romijn, Barrie Purmerend NED weekend 9
Romijn, Erik Noordwijk NED 1493 weekend 7
Rommel, Robin Limmen NED 1522 weekend 7
Ronner, Meinko Amersfoort NED 1710 weekday 5
Roodzant, Reg Alkmaar NED 1402 weekday 8
Rooijakkers, Gert Hoofddorp NED 1608 1651 weekday 6nine-round 6
Roomer, Paul Alkmaar NED 1660 1838 nine-round 4
Roos, Gerrit Hoorn NED 1696 weekday 5
Roos, Maarten Amsterdam NED 1422 weekend 8
Rosegg, Jaron Zaandam NED 1809 weekend 4
Roset, John Namsos NOR 1452 nine-round 7
Roskam, Rinus Alkmaar NED 1590 nine-round 6
Rot, Jan Wormer NED 1797 1866 nine-round 4
Roubos, Frans Leiden NED 1532 weekday 7
Roukema, Mick Leiden NED 1399 weekend 8
Royakkers, Guido Gouda NED 2108 2134 nine-round 2
Ruigrok, Jacques Voorhout NED 1568 1653 weekday 6
Ruiter, Bram Soest NED 1349 weekday 8weekend 8
Rutjens, Lars Deurne NED 1429 1357 weekend 8
Rutjens, Mika Deurne NED 1617 1597 weekend 6
Rutjens, Toon Deurne NED 1384 1448 weekend 6
Saber, Yasser Marrakech MAR 2211 weekday 2weekend 2
Sala, Frank Haarlem NED 1518 1619 nine-round 6
Sanders, Catheleijne Rhenen NED 1937 2020 weekday 3weekend 3
Sanders, Robbert Hengelo NED weekend 9
Sandten, Ulrich Offenbach GER 2086 nine-round 2
Santos, Ronaldo DUBAI PHI 1271 weekday 8
Sari, Yasin Delft TUR 2262 2260 FM nine-round 2
Sasbrink, Nel Hoogkarspel NED 1405 nine-round 7
Sauer, Richard Heiloo NED 1462 weekday 7
Sazonov, Fedor Oud-Turnhout BEL 1276 weekend 8
Schaafsma, Henk Amstelveen NED 1355 weekday 7
Schakel, Lemmy Dordrecht NED 1852 1852 nine-round 4
Scharft, Johan Hoogezand NED 1944 1979 weekend 3
Schelvis, Rene Velsen Noord NED 995 nine-round 9
Schelvis, Richard Heemskerk NED 2104 2083 weekday 2weekend 2
Schepens, Vincent Assenede BEL 1780 1769 nine-round 5
Schermer, Anton Alkmaar NED 1644 1746 nine-round 6
Scherpenisse, Kees Noordwijk NED 1773 1871 nine-round 4
Schiermeier-Palm, Gerda Haarlem NED 1451 weekday 7nine-round 7
Schiffer, Kai-Uwe Duisburg GER 2276 FM nine-round 2
Schilthuizen, Sander IJmuiden NED 1881 1878 weekend 3
Schimmel, Sipco Nieuw-Vennep NED 1736 1859 nine-round 5
Schipper, Paul Diemen NED 2058 2060 weekend 2
Schlebaum, Evert Purmerend NED 1507 weekday 7
Schmit, Evert Heemskerk NED 1717 1811 nine-round 5
Schmitz, Martin Übach-Palenberg GER 1750 1857 weekend 4
Schoe, Bram Haarlem NED 1618 weekend 6
Schoenmakers, Nico Duiven NED 1758 1779 nine-round 5
Schol, Jan KROMMENIE NED 1784 1784 weekday 5
Schol, Yvonne limmen FRA 1333 weekday 8nine-round 8
Schol-Grin, Anneke KROMMENIE NED 1680 1701 weekday 6
Scholten, Marcel Utrecht NED 1736 weekend 5
Scholtes, Frans Broek op Langedijk NED 1451 weekday 7
Scholtholt, Christian Oer-Erkenschwick GER weekend 8
Schoon, Chris Leiden NED 1387 weekday 8
Schoonhoven, Laura Utrecht NED 1229 1099 weekend 9
Schoonhoven, Mark Utrecht NED 1411 1275 weekend 8
Schoor, Carl Middelburg NED 1736 1760 nine-round 5
Schouten, Jordy Tilburg NED 2092 2072 nine-round 2
Schouten, Luke NORTH VANCOUVER CAN 1774 weekday 5
Schraa, Ger Vlaardingen NED 1056 weekday 9nine-round 9
Schram, Walter Hilversum NED 1457 weekday 7nine-round 7
Schrickx, Frank Antwerpen BEL 1837 nine-round 4
Schrijvers, Kees Hellevoetsluis NED 1558 1545 nine-round 7
Schroer, Marcel Woerden NED 2072 2054 nine-round 2
Schuering, Arthur Albert Rijswijk NED 1834 weekday 4
Schuil, Jeroen Amersfoort NED 1966 2003 weekend 3
Schuller, Valentijn Nijmegen NED 1030 weekend 9
Schultze, Joerg-Martin, Dr. Hofheim-Lorsbach GER 2027 nine-round 2
Schulz, Angelika Oer-Erkenschwick GER 1631 weekend 6
Schurins, Thomas Humbeek BEL 1893 weekend 3
Schwedhelm, Dennis Oer-Erkenschwick GER weekend 9
Seeleman, Jan haarlem NED 1924 1982 nine-round 3
Seelemeijer, Jasper zwaag NED 1905 1927 nine-round 3
Seip, Rien Geleen NED 1934 1976 weekend 3
Seip, Rudi Amstelveen NED 1867 weekday 4weekend 4
Seip, Theo Amsterdam NED 1797 1732 weekday 5weekend 5
Shah, Shrey Amstelveen NED 1085 weekend 9
Shakhverdian, William Harderwijk NED 1890 1883 weekend 4
Sharshov, Wadim Leiden RUS 2005 1952 weekend 3
Shklovskiy, Evgeny Amsterdam RUS 1931 1908 weekend 3
Sideras, Kostandinos Hekelingen NED 1914 1976 weekend 3
Sieben, Ferdi Zoetermeer NED 1750 weekday 5nine-round 5
Siekerman, Peter Castricum NED 1679 weekday 6
Sievert, Jan-Thorwald Unna GER 2090 weekend 2
Sijm, Henk HOORN NH NED 1548 nine-round 7
Sijs, Jessica Heerhugowaard NED 1264 nine-round 8
Sikkes, Piet The Hague NED 1660 1615 nine-round 6
Sillevis Smitt, Diederik Amsterdam NED weekend 9
Sinnige, Hans Heesbeen NED 1832 weekend 4
Sipkema, Willem Groningen NED 1795 1817 weekend 4
Skov, Palle Copenhagen DEN 1955 weekend 3
Slagboom, Leandro Leeuwarden NED 1709 1674 weekend 5
Slingerland, Fred leiden NED 2350 2356 IM nine-round 1
Slisser, Theo Huizen NED 2025 1997 nine-round 3
Sloot, Ben Groningen NED 1509 weekday 7weekend 7
Sluijter, Piet-Heyn Doetinchem NED 1206 weekday 9
Sluiter, Frank Castricum NED 1151 nine-round 9
Sluiter, Harry Alkmaar NED 1328 weekend 8
Smeets, Kobe Utrecht NED 1552 1444 weekday 7weekend 7
Smeets, Pierre ‘S-HERTOGENBOSCH NED 2000 2014 nine-round 3
Smeman, Lambertus Alte POR 1601 nine-round 6
Smets, Cas Haarlem NED weekend 9
Smit, Frans Amsterdam NED 1974 2021 nine-round 3
Smit, Maarten Helmond NED 1995 2022 weekday 3
Smit, Michiel Amsterdam NOR 1680 1772 weekday 5nine-round 5
Smit, Tom ed NED 1473 1514 weekday 7nine-round 7
Smit, Wim Veendam NED 1382 1440 nine-round 8
Smith, Frederik Egmond aan Zee NED 1545 nine-round 7
Smith, Jack Amsterdam ENG 1765 1791 nine-round 5
Smits, Mark Breda NED 2141 2180 FM nine-round 1
Smits, Sebastiaan Den Bosch NED 2163 2187 weekend 1
Sonnemans, Peter Horn NED weekend 9
Spaan, Willem Amsterdam NED 1300 1339 nine-round 8
Spaans, Giel Purmerend NED 2143 2141 weekend 2
Sparreboom, Ronald Achthuizen NED 1936 1937 weekday 3
Spier, Don Assendelft NED 1242 weekend 9
Spier, Roel Assendelft NED 1642 weekend 6
Spoden, Kurt Oberhausen GER 1887 nine-round 4
Spoorenberg, Janus Oudewater NED 1381 weekday 8
Spriestersbach, Kai Oer-Erkenschwick GER 1689 weekend 6
Sprong, Martin Huizen NED 1597 weekend 7
Sprong, Pia Kamerik NED 1511 1556 nine-round 7
Spruit, Paul Beverwijk NED 1993 2017 nine-round 3
Srinath, Rao S.V. Raipur IND 2357 FM nine-round 1
Stam, Peter Enkhuizen NED 1419 nine-round 8
Stapel, Gerco Abbekerk NED 1698 weekend 5
Stefan, Iulia-Cristiana Dumbravita ROU 1228 weekday 7weekend 7
Stefan, Romulus-Cristian Dumbravita ROU 2200 CM weekday 2weekend 2
Steger, Markus Neunkirchen-Seelscheid GER 1815 weekend 4
Steinmann, Jago Bonn GER 1655 weekend 6
Sterrenburg, Kees amsterdam NED 1935 1958 weekday 3
Stevense, Giovanni Alphen aan den Rijn NED weekend 9
Stolp, Peter Amsterdam NED weekend 9
Stolte, Maarten Hoofddorp NED 2007 weekend 3
Stolwijk, Peter Sames NED 1457 1502 nine-round 7
Stork, Jaap Nijmegen NED 1146 weekend 9
Stork, Ornett Leiden NED 2091 2105 weekend 2
Straat, Evert-Jan Amsterdam NED 2037 2052 weekend 2
Straat, Rody Utrecht NED 2064 2116 weekend 2
Straathof, Dick Rotterdam NED 1902 1909 nine-round 4
Stratmann, Jessica Abbekerk NED 1252 nine-round 8
Strik, Henk Uden NED 1315 weekend 8
Stroosma, Harry Capelle aan den IJssel NED 1595 1686 nine-round 6
Struijk, Kees Alkmaar NED 1338 weekday 8
Suastegui Salgado, Carlos Acapulco MEX 1729 nine-round 5
Suikers, Theo Den bosch NED 1397 weekend 8
Sula, Avni Amsterdam ALB 1964 1951 nine-round 3
Suyderhoud, Wim Amsterdam NED 1767 1771 weekend 5
Swart, Dirk-Willem Zaandam NED 1749 1832 nine-round 5
Swier, Henk Velserbroek NED 1738 weekend 5
Swinkels, Edwin Deursen-Dennenburg NED 1758 1895 weekend 4
T Mannetje, Simone Spijkenisse NED 1467 1587 nine-round 7
Taal, Anne Paul Kesteren NED 1880 1900 weekend 4
Taapken, Dominique Rotterdam NED 1445 weekday 8
Tabak, Stefan Alphen aan den Rijn NED 2194 2198 FM weekend 1
Tadrous, George Westwoud NED 1344 weekend 8
Tamminga, Meile Den Haag NED 1676 1786 nine-round 5
Tang, Charlie Eindhoven NED 2124 2154 weekend 2
Taylor, Frank Driehuis (NH) NED 1895 1917 nine-round 4
Teensma, Jeppe Roden NED 1546 1470 nine-round 7
Ten Ham, John Sint-Oedenrode NED 1824 1869 weekend 3
Ten Wolde, Bert Krimpen aan den IJssel NED 1804 weekend 4
Ten Woude, Cor purmerend NED 1110 nine-round 9
Tepe, Casper Amsterdam NED weekend 9
Tepe, Thomas Breda NED 1575 weekend 7
Tepe, Ton Breda NED 1325 weekend 8
Ter Schegget, Bram Abcoude NED 2188 2198 weekend 2
Termeulen, Albert Leiden NED 2049 2022 nine-round 2
Terpstra, Gerben Almere NED 1658 1691 nine-round 6
Terwee, Michiel Haarlem NED 1660 1614 nine-round 5
Terwee, Sybe Haarlem NED 1563 1669 nine-round 6
Teske, Erik Velsen-Noord NED 1183 nine-round 9
Tesselaar, Willem Tuitjenhorn NED 1643 weekday 5
Thakoerdien, Jerrel Rijswijk NED 2190 2200 weekend 1
Theulings, Paul-Peter Amsterdam NED 2079 2094 CM weekday 2
Theunissen, Marjolein Amsterdam NED 1819 weekend 4
Thierry, Rein Zoetermeer NED 1586 1624 weekday 6nine-round 6
Thijssen, Piet Panningen NED 1834 weekend 4
Thomassen, Benno Doetinchem NED 1408 weekday 7
Thuijls, Hans Ede NED 1532 1744 weekday 6weekend 6
Tijdeman, Frank zaandam NED 2056 2090 weekend 2
Tijssens, Rob Weesp NED 1769 1777 nine-round 5
Tillemans, Marcel Rotterdam NED 1772 1839 nine-round 4
Timmer, Rijk Wageningen NED 1438 weekend 8
Timmerman, Iloy Doetinchem NED 1613 weekday 6
Timmerman, Jan Amsterdam NED 1748 1636 nine-round 5
Timmermans, Henk Dordrecht NED 1732 1844 nine-round 5
Timmermans, Ivo Amsterdam NED 2147 2144 weekend 2
Timmermans, Rob Tegelen NED 1315 weekday 8
Tinga, Tjerk Capelle aan den IJssel NED 1951 1955 nine-round 3
Tissink, Arjan Amersfoort NED 1938 1986 weekend 3
Toby, Almer Utrecht NED 1767 1829 nine-round 5
Toll, Maarten Venray NED 1786 1756 weekend 5
Torenstra, Jan Delft NED 1180 nine-round 9
Traest, Philip Zwijnaarde BEL 1525 weekend 7
Tran, Vi Quan IJMUIDEN NED 1371 weekend 8
Tromp, Patriek Oegstgeest NED 2006 1991 weekend 3
Tromp, Yorick Haarlem NED 1817 weekend 4
Trzaska, Peter Oer-Erkenschwick GER 2110 weekend 2
Tuijp, Paul Haarlem NED 1798 1662 weekend 5
Turenhout, Ryanne Leiden NED 1447 1485 weekend 7
Ubbink, Anouk Breukelen NED 1162 weekend 9
Uitenbroek, Hans Vlaardingen NED 2037 2075 weekend 2
Uittenbogaard, Albert Purmerend NED weekend 9
Uittenbogaard, Rob Leiden NED 1556 1614 weekend 7
Ustun, Sitki Anil Basildon TUR weekday 9
Vaassen, Mick Amsterdam NED 1422 weekday 8
Valk, Robert Rotterdam NED 1583 weekend 7
Van Aart, Eric Utrecht NED 1815 weekend 4
Van Ael, Bert Londerzeel BEL 1921 weekend 3
Van Aken, Jelmer De Meern NED 1725 1698 weekend 5
Van Alfen, Rene Velp Gld. NED 1807 1826 weekend 4
Van Amersfoort, Steef Den helder NED 1513 1445 nine-round 7
Van Anrooij, Lizzy Rhoon NED weekend 9
Van As, Cor maassluis NED 1615 1576 nine-round 6
Van As, Sjaak Den Haag NED 1536 nine-round 6
Van Asseldonk, Henry SINT PANCRAS NED 1538 weekend 7
Van Baar, Esper Haarlem NED 2180 2212 FM nine-round 2
Van Beckhoven, Boudewijn Amsterdam NED 1807 1869 weekend 4
Van Beers, Leon Ravenstein NED 1695 weekend 6
Van Benschop, Eric Castricum NED 1466 nine-round 7
Van Boekel, Henk Muntendam NED 1259 weekday 8
Van Cappellen, Michel Krimpen aan den IJssel NED 1836 1894 weekday 3
Van Dael, Juul Tegelen NED weekday 9
Van Dael, San Tegelen NED 1182 weekday 8
Van Dael, Siem Reuver NED 2203 2231 FM nine-round 2
Van Dalen, Maiko Veghel NED 1201 1162 weekday 9
Van Dam, Jan Stellendam NED 1759 weekend 5
Van Dam, Jan Alkmaar NED 1669 1793 nine-round 5
Van Dam, Thijs Stellendam NED weekend 9
Van de Boogaard, Hay Tegelen NED 1462 weekday 7
Van de Gevel, Ed Amersfoort NED 1873 1850 nine-round 4
Van de Griend, Johan Dordrecht NED 1829 1837 weekday 3nine-round 4
Van de Haar, Boudewijn Den Haag NED 1779 1823 nine-round 4
Van de Laar, Bert Amsterdam NED 1544 1679 nine-round 6
Van de Laar, Bruun Barneveld NED 1864 1912 nine-round 4
Van de Laar, Clement Alphen aan den Rijn NED 2048 2065 weekend 2
Van de Laar, John Rhoon NED 1760 1889 weekend 3
Van de Lagemaat, Arend Utrecht NED 1813 nine-round 4
Van de Lisdonk, Lucien Delft NED 2039 2091 weekend 2
Van de Velpen, Frank Landsmeer NED 2091 2095 nine-round 2
Van de Wal, Geurt Utrecht NED 1481 1577 weekend 7
Van Delft, Bas Utrecht NED 1627 nine-round 6
Van den Akker, Guus Roermond NED 1938 1915 weekend 3
Van den Berg, Bart Hilversum NED 1360 weekend 7
Van den Berg, Jaap Zoetermeer NED 1742 1754 nine-round 5
Van den Bergh, Ben zaandam NED 1988 2006 nine-round 3
Van den Bergh, Jan Zwanenburg NED 1623 1590 nine-round 6
Van den Bos, Frans Pieter Poeldijk NED 1854 1919 weekday 4
Van den Bos, Raymond Lelystad NED 1767 1752 nine-round 5
Van den Dikkenberg, Erik Veenendaal NED 2122 2158 FM nine-round 2
Van den Hoeven, Arno Houten NED 1725 weekend 5
Van den Hoogen, Arie AMERSFOORT NED 1856 1905 weekend 4
Van den Oord, Patrick Haarlem NED 1658 weekend 6
Van der Beek, Ruud Spijkenisse NED 2003 2043 nine-round 3
Van der Beek, Simon Hekelingen NED 1539 nine-round 7
Van der Does, Bert Obdam NED 1228 1255 nine-round 8
Van der Elburg, Freddie Apeldoorn NED 2185 2186 nine-round 2
Van der Eng, Henk Castricum NED 1761 1820 weekday 5weekend 5
Van der Grinten, Bas Venlo NED 1869 1953 weekend 3
Van der Hagen, Loek annen NED 1825 1860 nine-round 4
Van der Hagen, Stephan Annen NED 1500 1541 nine-round 7
Van der Heide, Eli Rotterdam NED 1802 weekend 4
Van der Heijden, Laurens heemskerk NED 1160 weekday 9
Van der Heijden, Stephan Amsterdan NED 1243 weekend 9
Van der Hoek, Willem Rotterdam NED 1654 1682 nine-round 6
Van der Hoeven, Peter Leiden NED 1674 weekend 6
Van der Hoogt, Nico Venlo NED 1772 weekend 5
Van der Kamp, Cilia Amsterdam NED 1318 weekend 8
Van der Kroft, Mark Amsterdam NED 1754 1721 weekend 5
Van der Kuyl, Alexander Alphen aan den Rijn NED 1905 1826 weekend 3
Van der Laan, Bram Groningen NED weekend 9
Van der Laan, Dinard Alphen aan den Rijn NED 2268 2284 weekend 1
Van der Leij, Arjan Rotterdam NED 2003 2020 weekend 3
Van der Linden, Marcel Rotterdam NED 1716 weekend 5
Van der Linden, Michiel Utrecht NED 1408 1368 weekend 8
Van der Linden, Ron Hillegom NED 1531 weekend 7
Van der Mark, Niels Doetinchem NED 1625 weekday 6
Van der Meiden, Albert Alkmaar NED 1754 1831 nine-round 5
Van der Meiden, Dirk Haarlem NED 2016 2022 nine-round 3
Van der Meijden, John Sellingen NED 1309 nine-round 8
Van der Meulen, Peter beverwijk NED 1652 weekday 6
Van der Molen, Rinus HEELSUM NED 1517 weekend 7
Van der Net, Bas Leiden NED 1576 weekday 7
Van der Peet, Harry Haarlem NED 1789 weekday 5
Van der Sanden, Martie De Meierijstad { Veghel } NED 1648 1633 weekday 6
Van der Sanden, Martien MIerlo NED 1853 1896 weekday 4
Van der Schaaf, Tristan Zwolle NED 1712 1760 nine-round 5
Van der Scheer, Henk Leiden NED 1915 1956 weekend 3
Van der Sluis, Jan Uithoorn NED 1485 weekend 7
Van der Stap, Harry Rijswijk NED 1793 1835 nine-round 4
Van der Steur, Ad Alkmaar NED 1279 weekend 8
Van der Tuin, Jan Amsterdam NED 1471 weekend 7
Van Der Veen, Ailko amsterdam ENG 1658 1702 nine-round 5
Van der Velde, Geert Nij Beets NED 1626 1663 weekday 6nine-round 6
Van der Velde, Pieter Heemstede NED 1684 weekday 6
Van der Velde, Wytse Amsterdam NED 1877 1928 nine-round 4
Van der Velden, Bram Leiden NED 2169 2181 CM nine-round 2
Van der Vos, Louis ede NED 1357 nine-round 8
Van der Wal, Geert Purmerend NED 1142 weekend 9
Van der Wel, Willem Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1596 1691 weekend 6
Van der Zanden, Cora UITHOORN NED 1647 weekend 6
Van Deutekom, Yde Zoetermeer NED 1944 1921 nine-round 3
Van Diepen, Jeannette Sint Pancras NED 940 weekend 9
Van Diepen, Peter Alkmaar NED 1674 1522 weekend 6
Van Diepen, Richard Sint Pancras NED 1871 weekend 4
Van Diepen, Ton Purmerend NED 1621 weekend 6
Van Diermen, Arie BUNSCHOTEN-SPAKENBURG NED 1946 1890 weekday 3
Van Dijk, Harold Rotterdam NED 2201 2209 FM weekday 2weekend 2
Van Dijk, Luc Lelystad NED 1728 1747 weekday 5
Van Dijk, Olger Utrecht NED 1945 1993 weekend 3
Van Dijkhuizen, Robbert Hoorn Nh NED 1882 1829 nine-round 3
Van Doggenaar, Hans Amsterdam NED 1684 weekday 6
Van Dongen, Gerard Hoogvliet NED 1693 1725 nine-round 5
Van Doorn, Hans Amersfoort NED 1914 1917 weekend 3
Van Doorn, Michiel Amsterdam NED 1610 weekend 6
Van Doorn, Xander Zwijndrecht NED 1896 1964 nine-round 3
Van Dop, Erik Rijswijk NED 1631 weekend 6
Van Dorsten, Jon Den Burg NED 1589 nine-round 6
Van Droogenbroeck, Mats Willebroek BEL 1182 weekend 9
Van Egmond, Aat Alphen aan den Rijn NED 1508 weekday 7
Van Egmond, Enrico Anna Paulowna NED 2113 2089 weekend 2
Van Egmond, Rogier Heemstede NED 2144 2151 nine-round 2
Van Eijndhoven, Piet ‘s-Hertogenbosch NED 1992 2019 weekend 3
Van Essen, Henny Heemskerk NED 1534 weekday 6
Van Etten, Cor Heiloo NED 1549 1753 nine-round 6
Van Ewijk, Ronald Heerhugowaard NED 1408 weekend 8
Van Foreest, Machteld Groningen NED 1990 2003 nine-round 3
Van Foreest, Nanne Groningen NED 1621 1611 nine-round 6
Van Garderen, Ton Amsterdam NED 1761 1716 weekend 4
Van Geffen, Ben Ridderkerk NED 2012 2034 nine-round 3
Van Gelder, Arnold Utrecht NED 1540 1596 nine-round 6
Van Gelderen, Jaap Nijmegen NED 1670 1687 nine-round 5
Van Gils, Martin Alphen aan den Rijn NED 1936 1965 weekend 3
Van Groesen, Roger Rijswijk NED 1586 weekend 7
Van Haaften, Rob Uithoorn NED 1319 1227 nine-round 8
Van Haaster, Henk Kraggenburg NED 1058 weekday 9
Van Haastert, Paul Amsterdam NED 1938 1953 nine-round 3
Van Halderen, Herman Voorhout NED 2007 2052 nine-round 3
Van Hamond, Fons Groningen NED 1934 2001 weekday 3nine-round 3
Van Hattum, Lex Oosterbeek NED 1618 weekend 6
Van Heeren, Arie Dordrecht NED 1720 1773 nine-round 5
Van Hoof, Ruud Heemskerk NED 1334 weekday 8
Van Hoorn, Ysbert Uithoorn NED 1813 1694 weekend 4
Van Hout, Martijn Heerhugowaard NED 1866 weekday 4
Van Houten, Arno Bergschenhoek NED 1851 weekend 4
Van Houwelingen, Leo Utrecht NED 2005 2023 nine-round 3
Van Ingen Schenau, Dik Hazerswoude-Rijndijk NED 1672 weekday 6
Van Ingen Schenau, Justin Alkmaar NED 1382 weekend 8
Van Ingen, Rik Winkel NED 1712 1816 nine-round 5
Van Kempen, Ton Heemstede NED 1570 weekday 7nine-round 7
Van Kuijk, Andre Dieren NED 1390 1564 nine-round 7
Van Kuijk, Julian Dieren NED 1409 1482 weekend 8
Van Kuijk, Lazlo Dieren NED 1562 1559 nine-round 7
Van Kuijk, Vadim Dieren NED 1650 1509 nine-round 6
Van Lanen, Alex Goirle NED 1924 1847 weekend 3
Van Leeuwen, Bas Amsterdam NED 1291 weekday 7weekend 7
Van Leijden, Peter Ter Aar NED 1466 nine-round 7
Van Leipsig, Ger Tegelen NED 1528 weekday 7
Van Leusden, Dennis Almere NED 2048 2013 nine-round 3
Van Lingen, Henk Utrecht NED 1548 1583 nine-round 7
Van Maassen, Berend Heemskerk NED 1853 1865 nine-round 4
Van Malde, Herman Rotterdam NED 1790 weekend 5
Van Meerkerk, Jaap Rotterdam NED 1733 1696 weekend 5
Van Meeuwen, Jeroen Sint Pancras NED 1725 weekend 5
Van Meurs, Rob Eindhoven NED 2083 2109 weekend 2
Van Nassau, Erik Zaandam NED 1765 nine-round 5
Van Nie, Jonathan Amsterdam Zuidoost NED 1947 weekend 3
Van Nie, Pjotr Amsterdam NED 1652 1487 weekend 6
Van Nieuwenhuizen, Hans Capelle aan den IJssel NED 1875 1884 weekday 3nine-round 3
Van Ommeren, Jos Amsterdam NED 1955 1979 weekend 3
Van Oosten, Jaap Utrecht NED 1875 1946 weekend 3
Van Oostenbrugge, Gert-Jan Utrecht NED 1533 1653 nine-round 7
Van Oostrum, Gerrit Heerhugowaard NED 1940 weekday 3
Van Orsouw, Theo rijswijk NED 1733 1897 nine-round 4
Van Os, Han Alkmaar NED 1148 weekday 9
Van Otten, Gerard Leusden NED 2009 2056 weekend 3
Van Oudvorst, Bert Egmond aan Zee NED 1917 1926 nine-round 4
Van Overbeek, Frank Arcen NED 1549 weekend 7
Van Pinxteren, Gerard Castricum NED 1711 1815 nine-round 5
Van Popta, Hette Heerenveen NED 1791 1781 weekday 5
Van Praag, Leo Son en Breugel NED 1504 weekend 7
Van Putten, Mark Nieuwe tonge NED 1924 1972 weekday 2
Van Raaphorst, Ries Purmerend NED 1379 weekday 8weekend 8
Van Randen, Fred Lisse NED 1766 1849 nine-round 4
Van Randtwijk, Mick Apeldoorn NED 2005 2030 weekend 3
Van Reenen, Rieks Woubrugge NED 1367 weekday 8
Van Rees, Douwe Velsen Zuid NED 1863 1841 weekend 4
Van Rijkom, Eric Amsterdam NED 1756 1750 nine-round 5
Van Rijn, Vincent Almere NED weekend 9
Van Rijs, Mirjam Purmerend NED weekend 9
Van Rijs, Tim Purmerend NED 1397 nine-round 8
Van Rijs-Brands, Ingrid Purmerend NED weekend 9
Van Roekel, Hans Purmerend NED 1275 nine-round 8
Van Roermund, Carlo Beverwijk NED 1044 weekend 9
Van Rooijen, Kick Bennebroek NED 1350 nine-round 8
Van Rooijen, Ton Almere NED 1711 1773 nine-round 5
Van Roon, Sjoerd Hintham NED 2156 2162 weekend 2
Van Soest, Roland Krommenie NED 1745 1834 nine-round 5
Van Staden sr., Martin Zoetermeer NED 1521 weekday 7
Van Staden ten Brink, Louis Amsterdam NED 1597 weekday 7
Van Steenwinckel, Hugo Kapelle-op-den-Bos BEL 1533 weekday 6weekend 6
Van Steijn, Hans Woerden NED 1864 1912 nine-round 3
Van Straten, Peter Westknollendam NED 1798 weekend 5
Van t Hoff, Kees Dordrecht NED 1726 1788 weekday 5weekend 5
Van Tellingen, Piet Zaandam NED 1376 weekday 8
Van Toor, Kees VLAARDINGEN NED 1678 1840 nine-round 5
Van Tooren, Erik Hensbroek NED 1938 1935 nine-round 3
Van Tuyl, Wim amsterdam NED 1816 1884 nine-round 4
Van Veelen, Lourens Zaandam NED 1853 1887 weekend 4
Van Veen, Robert HEERHUGOWAARD NED 1327 nine-round 8
Van Vliet, Ton Nisse NED 1660 1652 weekend 6
Van Wageningen, Gerard-Jan Hillegom NED 1642 weekend 6
Van Walraven, Arie Amsterdam NED 1631 1541 nine-round 6
Van Weelden, Jan Uitgeest NED 1181 weekend 9
Van Westerop, Sebastiaan Amsterdam NED 1888 1927 nine-round 4
Van Wieringen, Alex Hellevoetsluis NED 1695 weekend 6
Van Wieringen, Fred Hellevoetsluis NED 1686 weekend 6
Van Wijngaarden, Thijs Schagen NED 1560 1657 nine-round 6
Van Willigen, Jan Uithoorn NED 1517 1428 nine-round 7
Van Zutphen, Jimmy Amstelveen NED 2155 2174 nine-round 2
Van Zwet, Matthias Alkmaar NED 1819 1825 weekend 4
Vande Ginste, Michiel Schoten BEL 1600 1838 weekend 4
Vanduyfhuys, Daria Gent BEL 1955 1976 WCM nine-round 3
Vanduyfhuys, Igor Gent BEL 1704 1517 nine-round 4
Vedder, Richard Nijkerk NED 2285 2281 FM weekend 1
Veelenturf, Wim Woerden NED 1679 1677 nine-round 6
Veerman, Henk Volendam NED 1701 1766 nine-round 5
Veerman, Jan Edam NED 1641 weekend 6
Veerman, Jan Volendam NED 1802 1812 nine-round 4
Velde, Jan Amsterdam NED 1835 1865 nine-round 4
Veldhuijzen, Joop Uithoorn NED 1475 weekday 7
Veldhuysen, Klaas De Meern NED 1909 1896 nine-round 3
Velea, Anne-Marie Sammamish USA 1859 nine-round 4
Velea, Sophie Sammamish USA 1593 WCM nine-round 7
Velea, Stephanie Sammmish USA 1412 WCM nine-round 8
Veltheer, Douwe-Jan Amsterdam NED 1717 weekend 5
Velthuis, Arnold de weere NED 1593 weekend 7
Veltrop, Tristan Leiden NED weekend 9
Verboven, Wout Zichem BEL 1701 weekend 5
Vereggen, Lars Chaam NED 2364 2385 FM nine-round 1
Verheij, Dana Dordrecht NED 1588 1377 weekend 7
Verheijden, Frans Voorhout NED 1439 weekday 8
Verhoef, Jaap Lebring NED 1980 1922 nine-round 3
Verhoeff, Timardi Oegstgeest NED 1837 1858 nine-round 3
Verhoeven, Jan HEEMSKERK NED 1350 weekday 8nine-round 8
Verhoeven, Robin Hilvarenbeek NED 1893 1987 weekend 3
Vermeulen, Dewi Aalst NED 1748 1728 nine-round 5
Vermeulen, Guus Tilburg NED 1724 weekend 5
Verschueren, Dirk Kapelle-op-den-Bos BEL 1360 weekend 8
Verstege, Vincent Houten NED 1753 weekend 5
Verweij, David HOORN NED 1321 weekend 8
Veselkov, Ivan Amsterdam NED weekend 9
Vijver, Jonathan Oegstgeest NED weekend 9
Visschedijk, Paul Strijen NED 1460 weekend 7
Visschedijk, Theo Apeldoorn NED 1821 1883 nine-round 4
Visser, Andries IJmuiden NED 1602 weekend 6
Visser, Gerard Amstelveen NED 1481 1445 weekday 7weekend 7
Visser, Ingmar IJmuiden NED 1894 1886 weekend 4
Vissers, Henk Uden NED 1227 weekend 9
Vissers, Nico Gemert NED 1627 2018 weekend 4
Vlam, Mathijs Petten NED weekend 9
Vlaming, Jos Alkmaar NED 2119 2136 nine-round 2
Vledder, Aad Hillegom NED 1498 weekend 7
Vleming, Stefan Leiden NED 1683 1751 weekend 5
Vlugt, Frans Edam NED 1831 1959 weekday 4weekend 4
Voet, Wim Schoorl NED 1563 weekday 6nine-round 6
Volders, Wessel Leiden NED 1781 1821 weekday 4nine-round 4
Volkers, Paul Purmerend NED 1470 weekend 7
Vonk, Jan Hellevoetsluis NED 1838 1791 nine-round 4
Voogt, Bob Delft NED 2140 2122 weekend 2
Vorstermans, Peter Den Haag NED 1976 2028 weekend 3
Vos, Jan-Pieter Leiden NED 2083 2091 weekend 2
Vos, Roald amsterdam NED 1285 weekend 8
Vos, Wolter Wijk aan Zee NED 1683 nine-round 6
Voskuil, Tjerk Heiloo NED 1451 1401 nine-round 7
Vreeburg, Jan Hoofddorp NED 1856 1915 weekend 4
Vriens, Huib Amsterdam NED 1688 1679 weekend 6
Vrolijk, Liam Rotterdam NED 2441 2445 IM nine-round TOP
Vroombout, Enrico Amsterdam NED 2115 2137 nine-round 2
Vukojevic Ferrari, Viktor Falaën BEL 1498 weekend 7
Waanders, Norbert Hengelo NED 1836 1914 weekend 4
Wagenaar, Harm Theo Utrecht NED 1818 1920 weekday 4weekend 4
Walther, Hans Hilversum NED 1316 weekend 8
Wandy, Kasim Nieuwegein NED 1838 1793 nine-round 4
Warbout, Dick Lieshout NED 1341 weekend 8
Warmelink, Dick Groningen NED 1864 weekday 4
Warmerdam, Anton Hillegom NED 1378 weekend 8
Warmerdam, Max Tegelen NED 2428 2422 IM nine-round 1
Warnaar, Alisha Leiderdorp NED 1902 1864 nine-round 4
Warnaar, Mark Leiderdorp NED 1170 1175 weekend 9
Waskowsky, Gregor Hoofddorp NED 1488 1505 weekend 7
Wastiaux, Roland Amsterdam NED 1834 1671 weekday 4weekend 4
Watson, Leon J London ENG weekend 6
Webeling, Martin Oer-Erkenschwick GER weekend 9
Weel, Theo Enkhuizen NED 1600 nine-round 6
Weggemans, Mitchell Schagen NED 1317 weekend 8
Weidema, Luuk Voorschoten NED 1644 1593 weekend 6
Weijgertze, Peter Leusden NED 1722 1698 nine-round 5
Welz, Christian Essen GER weekend 9
Wentholt, Frans Den Haag NED 1605 weekend 6
Wenzel, Jakoba Dortmund GER 1513 weekday 7weekend 7
Westerveld, Wim rotterdam NED 2126 2230 nine-round 1
Westveer, Paul Leiden NED weekend 9
Weverling, Ferry Amstelveen NED 1771 1819 nine-round 4
Wibowo, Kevin Boortmeerbeek BEL 1370 1554 weekend 7
Wibowo, Ruben Boortmeerbeek BEL 1346 1289 weekend 8
Wiemerink, Hans HEEMSKERK NED 1700 1724 nine-round 5
Wierenga, Jael Assen NED 1568 1373 weekend 7
Wiering, Jelle Utrecht NED 1999 2046 nine-round 3
Wiersma, Jacob Zaandam NED 1387 nine-round 8
Wierts, Hanna Dieren NED 889 weekend 9
Wiggers, Finn Voorschoten NED 1080 1354 weekend 9
Wiggers, Yannick Voorschoten NED 1346 1331 weekend 8
Wijckmans, Michel Brunssum NED weekend 9
Wijgers, Ben Weesp NED 1999 1994 nine-round 3
Wijker, Dick Delft NED 1709 weekend 5
Wijnberg, Arjan Heemskerk NED 2019 2054 nine-round 3
Wijnstra, Rene Buitenpost NED 1477 weekday 7
Wijono, Santoso Amersfoort NED 1735 1860 weekend 5
Willemsen, Lourens Haarlem NED 1756 1765 weekday 5nine-round 5
Willemssen, Florian Egmond aan den Hoef NED 1532 1584 weekend 6
Wilsch, Jurgen Veghel NED 1713 1650 nine-round 5
Winkels, Marcel Heerlen NED 1966 1969 weekend 3
Winsemius, Jan AMSTERDAM NED 1921 1873 weekend 3
Wisman, Hans Amersfoort NED 1934 1979 weekend 3
Witkamp, Theo Coevorden NED 1637 1677 nine-round 6
Woestenburg, Jochem Amersfoort NED 2072 2097 weekday 2
Wolbers, Johan Beverwijk NED weekend 9
Wolff, Jan Oer-Erkenschwick GER weekend 9
Wolkers, Dick ijmuiden NED 1494 nine-round 7
Wolters, Dick Domburg NED 1576 1690 nine-round 6
Wolters, Rens Veenendaal NED 1307 nine-round 8
Wolters, Vincent Groningen NED 1770 1810 weekday 5weekend 5
Woudsma, Martijn Almere NED 2263 2270 nine-round 1
Woudsma, Ron de meern NED 1561 1537 nine-round 6
Woudt, Edwin CASTRICUM NED 2081 2090 weekend 2
Yuen, Shau-Ming Capelle aan den IJssel NED 1610 1618 weekend 6
Zaalmink, Bram Doetinchem NED 1308 1379 weekend 8
Zaalmink, Teun Doetinchem NED weekend 9
Zanoli, Olivier Zwanenburg NED 1395 weekend 8
Zegstroo, Martin Hoofddorp NED 1738 1782 weekday 5
Zepeda, Rafael Colon ESA 1937 weekday 3
Zerdali, Samir Bourkika ALG nine-round 9
Zevenhuizen, Daniel Spijkenisse NED 2135 2131 weekend 2
Zimmermann, Luc Maastricht NED 2176 2159 nine-round 2
Zondag, Jason Rotterdam NED 1989 1970 nine-round 3
Zonneveld, Gert-Jan Ruurlo (Pays Bas) NED 1479 weekday 7
Zonneveld, Jan Delft NED 1362 nine-round 8
Zonneveld, Jos Bakkum NED 1468 weekday 7
Zuijdendorp, Milko Alphen aan den Rijn NED 1568 weekend 7
Zwaan, Cor Beverwijk NED 1253 weekday 8
Zwartjes, Maarten AMSTERDAM NED 1350 weekend 7
Zweers, Jeroen Katwijk aan zee NED 1524 weekend 5
Zwinkels, Wim Leiden NED 1840 1858 weekend 4
Zwirs, Nico Enschede NED 2428 2413 nine-round 1

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.